Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Przedawnianie się kar- James_Bond

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:James_Bond
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: A więc propozycja tyczy się kar a dokładniej kar spod f2 (to jest kluczowe) chodzi o to by stworzyć system automatycznego usuwania kar z pod f2 ale tak jakoby administracja dalej miała wgląd do naszych kar... Na jakiej zasadzie miało by to działać? A więc przykładowo jeźeli kara została nałoźona dłóżej niż pół roku wstecz bądź teź jeźeli przez miesiąc nie dostanie się kary to jedna sama się usuwa. Propozycja powstała przez system który jest irytujący i dodaję do kar dodatkowy czas. Ja przykladowo mając 150 kar niecale dostaje mute na 2d to system dolicza mi następne 8 albo 6 to chyba jest zależne od jego humoru. Więc skoro został wprowadzony system przedłóźania kar to myślę że kary też nie powinny być wieczne. Ps. Większość kar na moim koncie przekraczają nawet rok ale przez ich ilość chodźbym stanął na rzęsach to nie dostanę się do źadnej frakcj. Stąd też ta propozycja.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Co najwyżej można zmienić system że przedłuża tylko na podstawie kar z ostatnich 6 miesięcy, a logi z poprzednich kar zostają. Co do samej propozycji to na nie.

• Przykre 3
Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Avillen napisał:

Co najwyżej można zmienić system że przedłuża tylko na podstawie kar z ostatnich 6 miesięcy, a logi z poprzednich kar zostają. Co do samej propozycji to na nie.

+1

Odnośnik do odpowiedzi

O ile chodzi o tzw "błędy przeszłości" to ok - ktoś dostawał kary poprawił się, spoko - możemy łagodniej do takiej osoby podejść coś mu odpuścić ale system na zasadzie że po miesiącu kara ci znika bo podobnej nie dostaniesz i nie jest brana pod uwagę to niestety nie. To co @Avillen napisał byłoby najlepsze. Każdy gracz byłby nazwijmy to "rozliczany" na podstawie kar z ostatnich 6 miesięcy co oznaczało by tym samym że inne kary które zostały nadane rok temu czy jeszcze wcześniej by się do systemu nie wliczały - bo rzeczywiście ktoś mógł się poprawić i zmienić swoje zachowanie.

Edytowane przez Exiss
Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam głównie same warny w grze za przewinienia stopnia lekkiego... i do dzisiaj nie mogę się doczekać, doprosić o ich usunięcie. A moje warny są za przewinienia stopnia lekkiego. Łącznie mam 13 warnów + prawko x1, mute x1 i x2 ban z warnów = 17 kar. Co ban z warnów dodaje +1 kar do wszystkich kar, gdzie nie powinno dodawać z warnów ban do otrzymanych przez nas kar. Ja mam głównie warny. Wszystko za przewinienia stopnia lekkiego. Głównie nadane przez byłych członków administracji - chciałbym dodać.

I moja propozycja: Kary stopnia lekkiego - żeby się po 10 miesiącach znikało z F2 i z historii warnów, żeby administracja też tego nie widziała. 

Bingo. Trafna, przydatna propozycja. Oczywiście: OSTRE TAK. 

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.01.2021 o 09:19, Avillen napisał:

Co do samej propki na nie ale wyzej napisany tekst moze byc rozwiazaniem twojego problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.01.2021 o 10:36, SprytsBeng napisał:

I moja propozycja: Kary stopnia lekkiego - żeby się po 10 miesiącach znikało z F2 i z historii warnów, żeby administracja też tego nie widziała. 

Bingo. Trafna, przydatna propozycja. Oczywiście: OSTRE TAK. 

Edytowane przez FreSco
Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.01.2021 o 09:19, Avillen napisał:

moim zdaniem jedynie to miało by sens, bez sensu jest usuwanie logów.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi