Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga na yosai

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  yezus
Nick oskarżonego: szaj,dononix
Data i godzina zajścia:  11:35
Powód skargi:  Niesłuszne zatrzymanie oraz wysłanie do  więzienia.
Opis zdarzenia: O godzinie 11:33 wyjechałem z giełdy na dolnym LV. Jechałem przepisowo autostradą lecz pod koniec skróciłem pod prąd. Usłyszałem za sobą sygnały radiowozu po czym zatrzymuje mnie 2 policjantów (szaj oraz dononix) Celują do z karabinów do mojego auta po czym każą wysiąść z auta z rękami w górze. Nie stawiałem oporów po czym zapakowali mnie do radiowozu i pojechali na komendę. Gdy zapytałem o powód zatrzymania powiedzieli, że miałem nałożony na siebie list poszukiwawczy. Bez żadnego wyjaśnienia wsadzili mnie za kraty. Wszystko by było normalnie odegrane tylko problem w tym, że nigdy mnie policja nie goniła ani nie zatrzymywała do kontroli. Policjant nie chciał ze mną wyjaśnić całej sytuacji po czym pojechał na dalszą służbę. Mam przegrane ponad 57 godzin na serwerze i od tamtego czasu nie byłem zatrzymywany. Składam tę skargę dla tego, że zostałem poprostu ukarany za niewinność. Oczekuje na rozwiązanie tej sytuacji oraz jeśli to jest możliwe wysłanie dowodów na to, że był na mnie nałożony status poszukiwanego. 

Edytowane przez yezus
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

image.png.0ae6da8dc13051c22492ad1c5aec5488.png

@yezusotrzymałeś gwiazdki, prawdopodobnie za pracę na złodzieju, przy wykryciu dodaje gwiazdki graczom, które policja potem po prostu egzekwuje. Miałeś czerwony blip na radarze i po prostu funkcjonariusze zauważyli to i Cię zatrzymali.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy