Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

[Pytanie] [biznes] [opis]

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez jaqoob,

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1
  • Rozwiązanie

Witam, postaram sie Ci pomoc.
Kiedy wchodzisz w panel biznesu wyswietla ci sie informacja jak zmieniac wlasnie takie teksty --> image.png.bc4737d0af00750c25f5688e1444b809.png
Pierw se usun ten text czyli wpisz '' /btext_usun '' a pozniej dodaj swoj wlasny ''btext_dodaj'' tam sie chyba jeszcze id dodawalo tego tekstu ale nie jestem pewien bo dawno mialem biznes. 
Jesli sie nie myle, byla jeszcze jakas komenda na edytowanie tego aktywnego tekstu ale nie moge sobie przypomniec. Powinienes sobie raczej poradzic, mam nadzieje, ze pomoglem.

@LenoPaleno

• Irytujące 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
22 minuty temu, jaqoob napisał:

Witam, postaram sie Ci pomoc.
Kiedy wchodzisz w panel biznesu wyswietla ci sie informacja jak zmieniac wlasnie takie teksty --> image.png.bc4737d0af00750c25f5688e1444b809.png
Pierw se usun ten text czyli wpisz '' /btext_usun '' a pozniej dodaj swoj wlasny ''btext_dodaj'' tam sie chyba jeszcze id dodawalo tego tekstu ale nie jestem pewien bo dawno mialem biznes. 
Jesli sie nie myle, byla jeszcze jakas komenda na edytowanie tego aktywnego tekstu ale nie moge sobie przypomniec. Powinienes sobie raczej poradzic, mam nadzieje, ze pomoglem.

@LenoPaleno

Dziwie się że mi pomogłeś ale i tak dziękuje.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Napisano (edytowane)
13 minut temu, Wojak napisał:

Tak, masz chyba 5 btext' ow maksymalnie chyba.

tylko tylko że jak nie ma w ogóle opisu i wpisuje /btext_dodaj  to id potrzebuje  jak przy 2 stacjach był jakiś opis to nie miałem problemu aby go zmienić ale z resztą już mam niestety 

próbowałem nawet /btext_usuń /btext_tresc no i dupa

Edytowane przez LenoPaleno
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
W dniu 21.01.2021 o 01:59, LenoPaleno napisał:

tylko tylko że jak nie ma w ogóle opisu i wpisuje /btext_dodaj  to id potrzebuje  jak przy 2 stacjach był jakiś opis to nie miałem problemu aby go zmienić ale z resztą już mam niestety 

próbowałem nawet /btext_usuń /btext_tresc no i dupa

/btext_dodaj działa bez id, lecz jak juz chcesz usunąć lub zedytowac to musisz podac id tekstu czyli np. /btext_tresc 420

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 godziny temu, Wojak napisał:

/btext_dodaj działa bez id, lecz jak juz chcesz usunąć lub zedytowac to musisz podac id tekstu czyli np. /btext_tresc 420

otóż jest właśnie z tym problem bo wpisuje tak w każdym miejscu na stacji z myślą że po prostu coś nie łapie , wpisuje te /btext_dodaj i powinno się pojawić ID bym mógł dalej używać dalszych komend lecz nie działa w tym jest problem dlatego tu piszę

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Godzinę temu, LenoPaleno napisał:

otóż jest właśnie z tym problem bo wpisuje tak w każdym miejscu na stacji z myślą że po prostu coś nie łapie , wpisuje te /btext_dodaj i powinno się pojawić ID bym mógł dalej używać dalszych komend lecz nie działa w tym jest problem dlatego tu piszę

Aż z ciekawości spróbowałem u siebie i okazało sie ze dodanie btex' tu nie działa.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Administrator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy