Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

[Pytanie/Problem] Auta Organizacyjne

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez paraguan,

Pytanie

Witam. Mam Prośbę, Pytanie, odnośnie aut znajdujących się w Organizacji Cywilnej, Jestem Liderem i Mam taką sytuację;
W Organizacji są Przepisane auta, których Normalnie Ja już nie chce mieć, są to auta graczy, którzy już nie grają na serwerze, po prostu zaśmiecają miejsce w Organizacji, bądź utrudniają Sytuację z Wyciąganiem Pojazdów, ponieważ Aktualnie Wyciąganie Pojazdów W Organizacji Cywilnej Wygląda następująco, Darmowe Wyciągniecie Jest Dostępne dla właściciela Auta, bądź Znajomym, którzy mają ten pojazd Udostępniony, chciałbym, Zapytać, czy mogę coś zrobić by te Auta wypisać jako Lider, bądź Zarząd by mi je wypisal czy coś, Chyba, że będzie opcja, aby każdy mógł wyciagać każde Auto Organizacyjne z Parkingu Policyjnego. 

Odnośnik do odpowiedzi

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
  • Zarząd
  • Rozwiązanie

Planujemy dodać dla właścicieli organizacji możliwość odpisywania z nich pojazdów, ale jeżeli na ten moment ktoś ma taką potrzebę to proszę mi wysłać listy z id pojazdów w wiadomości prywatnej, a jak będę mieć chwilę to je odpisze. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Global Moderator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy