Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [ReaR] [Matthew]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ReaR
Nick oskarżonego:  Matthew
Data i godzina zajścia: 16.01.2021 20:00
Powód skargi: Wpisanie na liste poszukiwania pomimo to, że osiedziałek kare 
Opis zdarzenia:  Jechałem na giełde i nagle policjant @Sparky wjechał mi vmaxem w tył auta po czym zaczął mówić, że to moja wina i mnie zatrzymał. Kiedy mnie już złapali to zacząłem strzelanine i oczywiście bez paralizatora żyć sapd nie potrafi więc do mnie strzelili z niego i ktoś z tego pościgu mnie wziął i zaprowadził do jaila. Potem już pościgów ani nic nie miałem a gwiazdki tylko ze złodzieja. Podbiłem do SAPD by zdjęli mi te gwiazdki o osiedziałem 30 minut. Po wyjściu nadal miałem gwiazdki i napisałem do Contasia czy jakoś tak by napisała do kogoś o zdjęcie tych gwiazdek lecz dalej je miałem. Pisałem dosłownie do większości policjantow na duty, ale nie odpowiadali lub  mówili, że później zdejmą co się nie działo. Dziś jechałem na duty sapd i zatrzymała mnie policja a potem zawiozła do jaila na 120 minut.
Dowody
Coś od siebie:  Proszę o uupomnienie  mattewa  by zawsze sprawdzał osoby przed wpisaniem na liste.

Edytowane przez DK_
  • Przykre 6
Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Kajersky napisał:

No bez dowodów z Twojej strony, to średnio nam idzie cokolwiek ustalić.

Ale o jaki dowód chodzi? Macie zapewne w logach dni w których siedziałem w jailu oraz kiedy zostaje wpisany na liste 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, DK_ napisał:

Ale o jaki dowód chodzi? Macie zapewne w logach dni w których siedziałem w jailu oraz kiedy zostaje wpisany na liste 

Ale jeśli chcesz wyrzucenia go z SAPD, musisz dostarczyć jakikolwiek dowód. To nie jest w Moim interesie, by go wyrzucić, tylko Twoim.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle nie mam pojęcia dlaczego skarga jest akurat na mnie? Przecież nie ja Ciebie aresztowałem, jedyne co to wypisałem list gończy za Tobą. Owszem siedziałeś 120 ale z zupełnie innych powodów nie za list gończy, dodatkowo siedziałeś wtedy ale 6 stycznia o godzinie 21:14:36, list gończy został wypisany za Tobą 9 stycznia o ile się nie mylę, później nie siedziałeś za list gończy. Tutaj załączam wycinek z kartoteki.

ReaR.png

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiem się może ja bo go wsadzaliśmy do Jaila razem z @Szymon3k.
Szybkie wyjaśnienie.
Po zatrzymaniu posiadałeś D07 czyli status poszukiwania 6/6, więc razem z @Szymon3k i @Klimient zatrzymaliśmy Cię.
Dodatkowo miałeś List Gończy, którego w logach nie odsiedziałeś, ponieważ tak jak Matthew wspomniał był wpisany 9 stycznia, a jak patrzyliśmy kartotekę nie było przez ostatnie dni żadnych wpisów związanych z odsiedzeniem. Dlatego zostałeś zatrzymany.

Edytowane przez Bandura
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

image.png.ce3c263460fb9d2266ef776ff309b7ce.png

Na czerwono zaznaczyłem Ci jaila od @Sparky, czerwoną strzałką mniej więcej okres, w którym dostałeś list gończy, a na niebiesko odsiadkę za ten list.

image.thumb.png.c25f7a373dd2f0fccc68e5cbf0c4fe99.png

Tu dostałeś list gończy, więc:

6 stycznia odsiadujesz za akcję wjechania w tył radiowozu @Sparky'ego
9 stycznia otrzymujesz list gończy od matthewa
16 stycznia zostajesz zamknięty za ten list.

Myślę, iż widać tu klarownie brak winy funkcjonariuszy.

• Przykre 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy