Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] nazwa tematu: [Kajzersky] [PatJo11--- Falszywyrudyy]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  PatJo11
Nick oskarżonego:  kajzerski czy jakos tak 
Data i godzina zajścia:  00:58 
Powód skargi:  Nie poszanowanie zycia 
Opis zdarzenia:  Siedzimy na komisariacie robimy kurs aa wbija kajzerski celuje tazerem zamyka mnie moj kolega celuje do niego z broni po czym on wsadza mnie do jaila i go strzela zamyka go tez nie poszanowal zycia na służbie był sam oraz do niego celowali wiec dowód ::: https://streamable.com/kjzbeg film jest od poczatku co zrobil zeby nie było i co my zrobilismy 

• Szokujące 1
  • Zabawne 10
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

1. Kajersky, nie Kajzersky.

2. NIC? image.png.3ae87e9d54bb926064f4537cf8804f0b.png ten podpunkt mówi inaczej - wtargnęliście na teren SAPD.

3. Nieposzanowanie życia jest elementem RP, którego w tamtym momencie nie było, nie jest to serwer RP.

4. Nie byłem sam, było wielu funkcjonariuszy na duty, tylko w terenie.

• Szokujące 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, PatJo11 napisał:

To Powiedz mi co taka osoba miała zrobić ?  Jeśli chciała mnie "Odbić" ? 

Jak to chciał kogoś odbić? Funkcja ta jest zarezerwowana dla osób na więzieniu, a odbijają ich gangsterzy

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, PatJo11 napisał:

To Powiedz mi co moge zrobić zeby ci uciec proste

Nic xD, skoro popełniasz czyn zabroniony to zostaniesz ukarany, proste, nie jest to serwer RP już Ci powiedziałem, więc nie ma opcji uciekania

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Witam, jako świadek zdarzenia, który widział całą sprawę (byłem w szatni jbc) wypowiem się co do niej. Jeżeli myślisz, że chciałbyś odgrywać RP celowania, to licz się z tym, że w środku HQ jest ~5000 czynnych funkcjonariuszy (nawet gdy ich nie widzisz, HQ nie jest przecież pozostawione jak strych w domu). Kolejna sprawa co do Twojego przecudownego RP, jakiego odegrałeś to musiałbyś jakoś wejść do niego - nieprawdaż? Żadnego RP ze złamania zabezpieczeń nie widzę, nie ma również nigdzie, RP z kradzieży Karty magnetycznej. A tak na koniec, jeżeli chcesz odbijać więźniów, to musiałbyś iść odgrywać na State Prison. Dziękuje, tyle z Mojej strony.

PS. Kajerski nie Kajzerski.

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, PatJo11 napisał:

RPG TO NIE RP ? 

RPG = Role Playing Games = gry z odgrywaniem ról  

Serwery RPG na platformie MTA mój drogi, są skierowane raczej na osiąganie jak najlepszych wyników na pracach dorywczych, zdobywanie majątków etc. 

A jeśli iść w stronę RP - na komendzie, drogą immersji jest około 100 innych funkcjonariuszy, więc nierealne jest to, że weszliście z BRONIĄ kompletnie niezauważeni do środka komendy. Zresztą, nie odegraliście złamania jakichkolwiek zabezpieczeń co wspomniał @szaj, więc miałem podstawy do tego, aby również nie odegrać RP. 

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • PatJo11 zamknął ten temat
  • PatJo11 odblokował ten temat
  • PatJo11 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy