Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[propozycja] [serwer] ReaR - oferty

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ReaR
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]: serwer
Opis propozycji: Kiedy na ktoś daje np. mechanik oferte naprawy lub malowania graczowi a nagle podbiega cejot z innego stanowiska  i daje oferte naprawy to się wszystko buguje i trzeba rc więc wpadłem na pomysł, że kiedyś ktoś da oferte graczowi który ma oferte już to pokaże się [BŁĄD] Ten gracz posiada już aktywną ofertę (Tu zależne od tego co się dostaje).  Inaczej trzeba zrobić rc

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się. Bugowanie ofert na mechaniku niestety jest częstym zjawiskiem. Szczególnie przez nowe osoby. Miałam sytuację, że chciałam przemalować pojazd, miałam panelik, a drugi mechanik dawał mi ofertę naprawy. Jedyne co nam pozostaje, to auto do przecho i niestety reconnect. Fajnie gdyby była możliwość wykonywania jednej usługi w danym czasie. Jestem na TAK 😉

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, BlackWolf_97 napisał:

Zgadzam się. Bugowanie ofert na mechaniku niestety jest częstym zjawiskiem. Szczególnie przez nowe osoby. Miałam sytuację, że chciałam przemalować pojazd, miałam panelik, a drugi mechanik dawał mi ofertę naprawy. Jedyne co nam pozostaje, to auto do przecho i niestety reconnect. Fajnie gdyby była możliwość wykonywania jednej usługi w danym czasie. Jestem na TAK 😉

Ta odpowiedź wszystko wyjaśnia. Pozdrawiam serdecznie na rejonie. Bardzo ostre TAK. 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tak... I jeszcze raz tak, nowym graczom często zdarza się to zbugować i nie można ich za to winić, a niektórzy robią to wręcz specjalnie np. Podczas importu gdzie każda sekunda się liczy, fajnie by było jeśli zostało by to ukrócone. 

Odnośnik do odpowiedzi

TAK

Można też ograniczyć zasięg pracy mechanika do stanowiska wewnątrz warsztatu. Rozpoczynając pracę gracz byłby przypisywany do konkretnego stanowiska, a osoba chcąca naprawić lub pomalować pojazd musiałaby wjechać do warsztatu. Tak to funkcjonowało na innym serwerze i było dobrze.

Obecnie naprawy dokonywane są niekiedy chaotycznie, na placu przed warsztatem. Jeden kończy i chce szybko odjechać, nie patrzy do tyłu i wali w stojący za nim pojazd. Z boku podjeżdża ktoś inny i też wprowadza zamieszanie. Dobrze byłoby to wreszcie zorganizować jak należy. Po to są stanowiska wewnątrz warsztatu, by z nich korzystać. Podjeżdżamy z przodu na stanowisko, pojazd jest naprawiany i wyjeżdżamy z tyłu. Tak, wiem... W przypadku importów byłoby to utrudnienie, ale i to można odpowiednio zorganizować, by taka naprawa była jak najmniej uciążliwa. Chodzi głównie o swobodny, bezkolizyjny wyjazd.

Uważam też, że ktoś pracujący w warsztacie powinien obowiązkowo przebierać się za mechanika. To żadna ujma pracować w brudnym, pomiętym ferszalunku. Domyślam się, że obecnie jest to opcja, bo zapewne bugowały się skiny. Jeżeli tak, to może mechanik mógłby być oznaczony jakimś symbolem (np. kluczem płaskim lub po prostu literą M), który odróżniałby go z tłumu innych graczy, którzy czasem krążą przed warsztatem.

Odnośnik do odpowiedzi