Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [bejoten] [kenez420]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kenez420

Nick oskarżonego: bejoten

Data i godzina zajścia: 13.01.2021 r 22:45 około

Powód skargi: niesłuszne zatrzymanie, wsadzenie do więzienia

Opis zdarzenia: jechałem samochodem po czym zwolniłem przed policją bo była kontrola, niechcący wysiadłem z pojazdu po czym od razu zostałem postrzelony z paralizatora bez żadnego ostrzeżenia, wsadzony do więzienia z powodu A05 A06 A07 A08

Dowody: oto nagranie z całego zajścia: https://streamable.com/ypenyh screen z więzienia: http://prntscr.com/wmxcce

Coś od siebie: Myślę ,że policja nie powinna tak reagować. Chciałbym rekompensatę za stracony czas i degradacji rangi tego funkcjonariusza.

Jeszcze zwraca się do mnie w sposób niecenzuralny cytuje " to nieźle masz najebane tam" jest w filmiku minuta 1:08

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Uszanowanko, więc zaczynając od początku

Cała ta historia rozpoczęła się od tego, że suszyliśmy spokojnie na The Strip, a wy podjechaliście i zaczęliście nas prowokować. Po tym, jak ignorowaliście nasze polecenia, stwierdziliśmy, że was aresztujemy. Tak też zrobiliśmy, dostaliście mandaty, które przyjęliście. Lecz po tym zaczęliście dalej nas prowokować i przez ponad godzinę jeździłeś wraz z kolegami, prowokowaliście nas, wyzywaliście od 60tek oraz "jeb*nych psów" w dodatku taranując oraz przeszkadzając nam w suszenie sweeperami i helką(za którą zresztą twój kolega dostał prawko na 12h) Wszystko mogą potwierdzić @Szymon3k oraz @Galaxy, który był 2 razy wzywany na raporta, żeby was uspokoić i widział jak odwalaliście sweeperami przy nas. Poza tym puszczałeś razem z kolegami prowokujące muzyki typu "HWDP,JP100%". Dodatkowo ciągle mówiłeś jak to będziemy mieć przeje*ane, że znowu będziecie robić jakieś strajki pod HQ, oraz ciągle gadałeś, żebym się spytał innego funkcjonariusza co mi będziecie robić i jak to bardzo nie będę was przepraszał. Mogę do tego dodać, że przez całą godzinę dostawaliście ode mnie oraz od Szymonka polecenia o odjechaniu oraz prosiliśmy, żebyście przestali nam przeszkadzać. Co do mojego niecenzuralnego słownictwa, faktycznie, nie powinienem tak mówić i za to faktycznie przepraszam, lecz według Ciebie nie otrzymałeś żadnych od nas poleceń, więc wyraziłem się do Ciebie tak samo, jak Ty do mnie wcześniej. Szkoda jedynie, że nagranie jest totalnie wyjęte z kontekstu, bo tak jak mówię - przez całą godzinę dostałeś łącznie myślę z 20 poleceń o odjechaniu zarówno na Voice Chat jak i na zwykłem chacie. 

Jeżeli chcesz się wykłócać o zakucie Ciebie to daj pełne nagranie, a nie wyjęte z kontekstu.

Tak jak mówię, jedynie co to przepraszam za moje niecenzuralną wypowiedź w twoją stronę, lecz tak jak mówię, odezwałem się do Ciebie tak samo jak ty do mnie, oraz przepraszam za to, że nie dałem binda na zakuwanie przy zakuciu Cię.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy