Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [Vexik][H22A5]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: H22A5
Nick oskarżonego:  Vexik
Data i godzina zajścia: 12.01.2021 około 23:00
Powód skargi: Niesłuszne zatrzymanie, zabicie i wsadzenie do więzenia
Opis zdarzenia: Na pierwszym nagraniu widać jak przejeżdżam przez skrzyżowanie, gdzie stoi znak wskazujący na moje pierwszeństwo. Za moment zostaje staranowany przez Vexika, jadącego drogą prostopadłą do mojej. Vexik nie używał sygnałów świetlnych ani dźwiękowych, więc był zwykłym uczestnikiem ruchu. Po taranie odpalił "bomby" i kazał mi zjechać na pobocze. Jako powód zatrzymania wskazał taran pojazdu uprzywilejowanego. Kazał dać mi dokumenty, a ja odmówiłem wiedząc, że jestem niewinny. Po chwili odjechałem, a Vexik zaczął mnie gonić. Tu zaczyna sie drugie nagranie. Podjechaliśmy na mecha SF, gdzie Vexik wysiadł ze swojego Bulleta i rozstrzelał z karabinu. Następnie zostałem przetransportowany do więzienia i aresztowany na 30 minut.
Dowody: Pierwsze nagranie: https://streamable.com/b1dzid, drugie nagranie: https://streamable.com/0l3ees, screen rozmowy: https://imgur.com/a/gJnOv1T.
Coś od siebie: Vexik zachował się jak totalny dysmózg. Nie przyjął na klatę swojego błędu i żałośnie rozwiązał ten problem. Nie oczekuję przeprosin ani nic z tych rzeczy. Przeprosiny takiego łepka nic nie znaczą. Chciałbym rekompensaty za wyrządzone szkody, opłatę za zmarnowany czas i pieniądz (za kilka minut miałem import) oraz zabranie uprawnień do kierowania pojazdami Vexikowi na 7d lub degradacja rangi w SAPD. To tyle ode mnie. Pozdrawiam administrację.

Edytowane przez H22A5
błędy ortograficzne
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Dobrze, a więc od początku, na nagraniu widać, że poruszałeś się z prędkością 215 km/h, natomiast ja z prędkością dozwoloną na tym odcinku czyli ok 50/60, ponadto to ja jako pierwszy byłem już na tym skrzyżowaniu co widać na tym nagraniu również, jeżeli poruszałbyś się prędkością odpowiednią dla tego odcinka nie doszłoby do takowego zdarzenia. Kolejną sprawą jest powód podany przez ciebie czyli ''taran pojazdu uprzywilejowanego'', nie było takiego powodu podanego, a było podane spowodowanie kolizji z pojazdem uprzywilejowanym, co prawda nie byłem na bombach, co dopiero teraz zauważyłem,  ponieważ najprawdopodobniej na odcinku przed lotniskiem wyłączyłem je odłączając się od pościgu, co nie zmienia faktu że doprowadziłeś do kolizji z pojazdem SAPD (prawdę mówiąc powinieneś dostać dodatkowo powód H07 za przekroczenie prędkości o 50km/h+ więc powód zatrzymania i tak był mniejszy niż ten który ci się prawidłowo należał o ok 1500/2000$). Przechodząc dalej, w momencie w której postanowiłeś, że jesteś niewinny oraz zacząłeś odpalać silnik rozpoczął się pościg, włączyłem sygnały świetlne i dźwiękowe, oraz w momencie w którym zacząłeś się naprawiać (przypomnę podczas pościgu) zostałeś rozstrzelany co jest typowym zachowaniem dla tego typu akcji (wyrzucanie interakcją podczas naprawy często się buguje) więc skuteczniejszym rozwiązaniem jest po prostu rozstrzelanie osoby ganianej. 

Odnośnik do odpowiedzi

Oki. Skoro dalej brniemy w dyskusje to proszę bardzo. Zaczniemy od początku. Mogłem tam ciąć nawet 4 stówki i dalej miałem pierwszeństwo, nie miałes prawa we mnie wjechać. Skoro jechałeś tam 50/60 to ten bullet ma chyba pakiet antygrawitacyjny bo prawie mi nad dachem przeleciałeś. Poza tym prawie do wody wlecialem po twoim uderzeniu. Powód który podałem jest taki sam jak to twoje spowodowanie kolizji z pojazdem uprzywilejowanym, wiec argument beznadziejny. Zesrałem sie a nie spowodowalem kolizje. Sam sie przyznales ze nie jechales na bombach, wiec mialem pierwszenstwo i mozesz mnie w pompke cmoknac. Ten mandat to juz w ogole naciaganie XD.  Z reszta zadnego mandatu nie dostalem i nie dostane bo to ty mi powinienes zabulic. I ostatnia rzecz - odmowa dania dokumentow bo mnie sciagnales za cos czego nie zrobilem to podstawa zeby mnie rozstrzelac jak kundla? Zrobiles z siebie idiote i probujesz sie bronic argumentami bez pokrycia. Pisalem ci dwa razy ze leci na ciebie skarga a ty ze ok ok chetnie odpiszesz. Spodziewalem sie jakichs dowodow czy jakiegos nagrania potwierdzajacego twoja wersje ale jak widac nie masz nic i wypunktowalem cie Najman mate. Czekam na odpowiedz kogos z oczami i mozgiem na miejscu. Elo

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, H22A5 napisał:

Mogłem tam ciąć nawet 4 stówki i dalej miałem pierwszeństwo, nie miałes prawa we mnie wjechać.

To ty nie miałeś prawa jechać prędkością z jaką się poruszałeś, poza tym nie rozumiem momentu ''nie miałeś prawa we mnie wjechać'' jakbym specjalnie w ciebie wjechał żeby pokazać jakie te sapdy sa zle (XD), pierwszeństwo nie upoważnia cię do zapierdzielania przez skrzyżowanie z prędkością 4 krotnie większą, proszę zapoznać się z zasadą ograniczonego zaufania.

Poza tym prawie do wody wlecialem po twoim uderzeniu.

No i co, ja też prawie wjechałem, gdzie tu argument ?

Skoro jechałeś tam 50/60 to ten bullet ma chyba pakiet antygrawitacyjny bo prawie mi nad dachem przeleciałeś.

Przejedź się po tym odcinku z podniesionym zawieszeniem, wartość podana była przykładowo, bo nie pamiętam ile dokładnie jechałem w tamtym miejscu ale prędkość na 100% nie była przegięta ponad 4 krotnie jak to wygląda w twoim przypadku, więc co to ma za znaczenie w tym miejscu ?

Powód który podałem jest taki sam jak to twoje spowodowanie kolizji z pojazdem uprzywilejowanym, wiec argument beznadziejny. Zesrałem sie a nie spowodowalem kolizje.

Napisałeś na początku, że powód to taran pojazdu uprzywilejowanego, a ja podałem spowodowanie kolizji, taran =/= spodowanie kolizji (ogólnie kolizja). Mogłeś i się ''zesrać'' w tym momencie, ale każda osoba która w jakikolwiek sposób dodała coś od siebie przez co kolizja miała miejsca ją spowodowała (czyli np. twoja nadmierna prędkość)

Sam sie przyznales ze nie jechales na bombach, wiec mialem pierwszenstwo i mozesz mnie w pompke cmoknac. Ten mandat to juz w ogole naciaganie XD.

Nie jechałem na bombach ale nomen omen to ja byłem jako pierwszy na skrzyżowaniu.  Mandat naciąganie ? Należało ci się 2200$ a ja podałem ci tylko jeden powód z którego wynikało iż dostałbyś maksymalnie 700$ (pomijając to, że od początku chciałem ci wystawić pouczenie bo śpieszyło mi się :])

Z reszta zadnego mandatu nie dostalem i nie dostane bo to ty mi powinienes zabulic.

No nie dostałeś bo uciekłeś z kontroli ?

odmowa dania dokumentow bo mnie sciagnales za cos czego nie zrobilem to podstawa zeby mnie rozstrzelac jak kundla?

To nie była odmowa dania dokumentów tylko ucieczka, zacząłeś w pewnym momencie próbować odpalić silnik, oraz w tym momencie rozpoczął się pościg, gdzie po rozpoczęciu udałeś się na mechanika oraz próbowałeś się naprawić, co jest wręcz niedopuszczalne podczas pościgu, może miałem poczekać aż łaskawie naprawisz i zaczniesz ucieczkę ?

Pisalem ci dwa razy ze leci na ciebie skarga a ty ze ok ok chetnie odpiszesz

a co miałem odpisać ? nie, nie proszę nie pisz ?

Spodziewalem sie jakichs dowodow czy jakiegos nagrania potwierdzajacego twoja wersje

Nie mam obowiązku nagrywać mojej rozgrywki, to ty masz dostarczyć materiały na moją winę a nie ja na swoją niewinność.

Edytowane przez Vexik
Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

To ty nie miałeś prawa jechać prędkością z jaką się poruszałeś, poza tym nie rozumiem momentu ''nie miałeś prawa we mnie wjechać'' jakbym specjalnie w ciebie wjechał żeby pokazać jakie te sapdy sa zle (XD), pierwszeństwo nie upoważnia cię do zapierdzielania przez skrzyżowanie z prędkością 4 krotnie większą, proszę zapoznać się z zasadą ograniczonego zaufania.

W takim razie jak w real life będziesz miał kolizję i ktoś ci wymusi, to go przeproś i powiedz, że za szybko jechałeś i że ty jesteś winny. Nie wiem ile masz lat, ale myślenie masz na poziomie człowieka co się Stop Chama naoglądał i źle interpretuje sytuacje z filmików.

Cytat

No i co, ja też prawie wjechałem, gdzie tu argument ?

Jak ty byś wpadł do wody to i tak jest to twoja wina. W przypadku jak ja bym wpadł, to miałbyś problem.

Cytat

Przejedź się po tym odcinku z podniesionym zawieszeniem, wartość podana była przykładowo, bo nie pamiętam ile dokładnie jechałem w tamtym miejscu ale prędkość na 100% nie była przegięta ponad 4 krotnie jak to wygląda w twoim przypadku, więc co to ma za znaczenie w tym miejscu ?

Ma znaczenie. Jechałbyś trochę wolniej albo trochę szybciej i byśmy się minęli.

Cytat

Napisałeś na początku, że powód to taran pojazdu uprzywilejowanego, a ja podałem spowodowanie kolizji, taran =/= spodowanie kolizji (ogólnie kolizja). Mogłeś i się ''zesrać'' w tym momencie, ale każda osoba która w jakikolwiek sposób dodała coś od siebie przez co kolizja miała miejsca ją spowodowała (czyli np. twoja nadmierna prędkość)

Oj tak. Ja powinienem dostać mandat. Nie ma tu żadnej mojej winy. Jechałem drogą z pierszeństwem, wjechałeś we mnie koniec dyskusji. Prędkość nie ma nic do rzeczy, ale to już ci wyjaśniłem wcześniej. Swoją drogą nie wiem kto cię przyjął do tej frakcji, bo masz wykolejone postrzeganie rzeczywistości.

Cytat

Nie jechałem na bombach ale nomen omen to ja byłem jako pierwszy na skrzyżowaniu.  Mandat naciąganie ? Należało ci się 2200$ a ja podałem ci tylko jeden powód z którego wynikało iż dostałbyś maksymalnie 700$ (pomijając to, że od początku chciałem ci wystawić pouczenie bo śpieszyło mi się :])

Pierwszy na skrzyżowaniu byłeś? A to bardzo ciekawe. Wjechałeś mi w bok gościu, więc chyba logiczne, że musiałem być na nim pierwszy nie? A jak dalej to do ciebie nie dociera to obejrzyj filmik. I skończ z tymi mandatami, bo to jest żałosne jak się próbujesz tym kryć. I tu znowu napiszę XD. Wsadź sobie gdzie chcesz to pouczenie, bo sam nie umiesz jeździć, więc możesz sam siebie pouczyć chłopaczku ze szkoły mundurowej.

Cytat

No nie dostałeś bo uciekłeś z kontroli ?

To nie była ucieczka, tylko zwykła odmowa. Napisałem, że nie daje dokumentów, a ty sobie poszedłeś i nic nie odpisałeś. Skąd mam wiedzieć co ty robisz RP masterze?

Cytat

Nie mam obowiązku nagrywać mojej rozgrywki, to ty masz dostarczyć materiały na moją winę a nie ja na swoją niewinność.

W takim razie, racja jest po mojej stronie, a twoje argumenty są ponownie beznadziejne. Możemy tak w kółko, dlatego jest to ostatnia odpowiedź z mojej strony do ciebie. Nie mam zamiaru dyskutować z typem, który myśli, że wszystko mu wolno, i widzi wine u każdego tylko nie u siebie. Typowy roszczeniowy polaczek. Dodam tylko, że liczę na odpowiednie rozwiązanie sprawy przez Kajersky lub kogoś innego, bez faworyzowania i zbędnej dyskusji. Wypunktowałem wszystko jak trzeba dwa razy. Ale zasłaniaj się tam dalej paragrafami i jaki to poszkodowany nie jesteś XD.

Odnośnik do odpowiedzi

1. Gracz miał pierwszeństwo zgodnie ze znakami, przekroczenie prędkości nie miało tu znaczenia, jeśli chodzi o pierwszeństwo. Skoro byłeś pierwszy, to dlaczego na nagraniu dopiero w połowie skrzyżowania jest widoczny bullet?
2. Kto Was nauczył od razu strzelać - za to będą wyciągnięte konsekwencje

Edytowane przez Kajersky
  • Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
2 minuty temu, Kajersky napisał:

1. Gracz miał pierwszeństwo zgodnie ze znakami, przekroczenie prędkości nie miało tu znaczenia, jeśli chodzi o pierwszeństwo. Skoro byłeś pierwszy, to dlaczego na nagraniu dopiero w połowie skrzyżowania jest widoczny bullet?
2. Kto Was nauczył od razu strzelać - za to będą wyciągnięte konsekwencje

1. Odpalając film klatke po klatce dopiero teraz zauważyłem, że byłem trochę później na skrzyżowaniu przez podbicie na najbliższym wzniesieniu (przez to że byłem w powietrzu wydawało mi się, że byłem pierwszy w centrum na skrzyżowaniu) , co nie zmienia faktu, że zbliżając się do skrzyżowania to ja byłem w powietrzu przez co nie byłem w stanie wymanewrować a osoba w sabre pomimo tego iż poruszała się prostą drogą nie zraziła się drugim pojazdem zbliżającym się na skrzyżowaniem oraz poruszała się dalej tą samą prędkością, więc co prawda przekroczenie prędkości w pierwszeństwie nie ma znaczenia ale patrząc od strony czysto praktycznej miała duże znaczenie, ponieważ tej akcji mogłoby nie być gdyby osoba rozpoczęła choć trochę hamować zamiast lecieć przez skrzyżowanie v-maxem.

2. Powiedziałem aby osoba wysiadła, oraz odliczyłem, na nagraniu słychać bardzo słabo, lecz można usłyszeć ''wysiadaj'' oraz ''dwa'' przy odliczaniu, można to zweryfikować ilością podświetleń voice chatu przy akcji na mechu. Jestem tego świadom, że nie powinno się od razu strzelać jednakże w momencie w którym jestem sam na pościgu (inne jednostki były zajęte oraz nie były w stanie się dołączyć) a wyrzucanie interakcją jest czasami zbugowane podczas naprawy, postanowiłem wykonać taki krok, ponieważ najprawdopodobniej gdyby osoba zdążyła się naprawić zgubiłbym pościg przez przewagę braku gasnącego silnika (przypomnę, że jedyną osobą na pościgu).

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy