Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [szefalepokihelu] na [dononix, zyleta]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: szefalepokihelu
Nick oskarżonego: dononix zyleta (byli w maskach poprosilem o nicki i podali)
Data i godzina zajścia: 12.01.2021 jakos 12:30
Powód skargi: Nie przedstawienie powodu zatrzymania, dopiero gdy już wsadzili do więzienia, gadanie glupot
Opis zdarzenia: Jest hsday i podjechalem sobie na skatepark bo zobaczylem jednego z czlonkow gangu laohu a przy nim policje, nie byl aresztowany nic raczej nie robili, tylko jak to oni pozniej powiedzieli dopiero w jailu "gadali sobie"  przed tym takiej informacji nie dostalem no to pomyslalem sobie nie wiem podejde moze cos zabije why not. Nagle zobaczylem jak zaczyna do mnie strzelac no to ja strzelilem mu w glowe i zginal. Panowie zaczeli we mnie strzelac, nie chcialem w nich rowniez poniewaz nie wiem czy dostalbym jakiegos bana czy oni nie uczestnicza w hsday czy inne rzeczy, po prostu nie chcialem miec zadnego bana czy innych klopotow. Panowie mnie zabili i zostalem skuty, gdy mnie aresztowali oraz w radiowozie oraz gdy jechalem oraz gdy dojechalem pytalem sie za co zostalem zatrzymany jaki jest powod no i ogolem czemu mnie aresztuja. Najpierw jeden policjant wkleil jakiegos binda ze jestem poszukiwany w stanie san andreas po czym napisal " sory nie to" takze raczej nie ten powod no to spytalem "wiec za co" odpowiedzi jak mozna sie domyslic oczywiscie nie otrzymalem, chce powiedziec tez ze mialem 2 gwiazdki takze raczej nie byloby to przez poszukiwanie. 
Dowody:  image.png.3fcde74f35cf638ebc099c310cdd662e.png image.thumb.png.61e387877c734100bc46c23717d74c1e.pngimage.png.420f94ff80b9b2f1915e9479657d89af.pngSFJyvoO.png
Coś od siebie: Chciałbym w tym punkcie nie dać czegoś od siebie tylko stwierdzić fakty, coś od siebie mogę tylko napisać, że chcę by zostali ukarani, przejdzmy do rzeczy. Jak to pan napisał "gadaliśmy sobie" czy jakoś tak podobnie, w moim screenie gdy zaczelismy strzelac sie nawzajem pan policjant rowniez otworzyl ogien i to w jego strone takze taka troche agresywna ta rozmowa wasza. Po drugie z tego co widać na screenie z czatu byla to chyba pogawedka o zdjeciu gwiazdek z konta gangstera. Skad mozecie wiedziec czy moze ja nie przyszedlem tez o to zapytac. Jak widac na zalaczonym obrazku to nie ja zaczalem strzelac tylko pan z laohu. Ja wyjalem bron po nim, nie zaczalem tej strzelaniny, a jak to mi panowie powiedzieli "przeszkodzilem w rozmowie i zachowalem sie bardzo chamsko oraz to ja zaczalem strzelac.

• Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Niestety sytuacja tak nie wyglądała, jak opisałeś. Mianowicie podjechałeś sobie na skatepark i od razu otworzyłeś ogień, do czego się sam przyznałeś w wiadomości prywatnej.

image.thumb.png.8546e412d903944ef1b0f17af1aeec97.png

Twoja skarga jest lekkim kłamstwem. Zostałeś aresztowany, ponieważ rozpocząłeś ogień przy funkcjonariuszach, jak zatrzymywaliśmy innego gangstera, stawiałeś opór przy zatrzymaniu, myślę, że takie informację Ci wystarczą.

Edytowane przez Stuba
Odnośnik do odpowiedzi

Okej takze po kolei, tak podjechalem na skatepark i nie, nie otworzylem pierwszy ognia i nigdzie sie tam do tego nie przyznalem. Moge wyslac kawalek klipu gdzie widac jak wjezdzam na skatepark i widac kto pierwszy zaczyna strzelac do mnie.
Zatrzymywaliscie go? A to nie tak ze z nim gadaliscie jak to pozniej ktos z was napisal? Albo tam sciagaliscie mu gwiazdki za pieniadze? No nie wiem jak to tam wygladalo ale podobno z nim gadaliscie jak widac na moim screenie.
Jesli chcesz ten momencik jak wjezdzam i kto pierwszy zaczyna strzelac to chetnie podesle
image.png.d2c6774bba824d8aed1764b203a8ca72.png
https://streamable.com/rgvevz

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

23 minuty temu, grzanka napisał:

Okej takze po kolei, tak podjechalem na skatepark i nie, nie otworzylem pierwszy ognia i nigdzie sie tam do tego nie przyznalem. Moge wyslac kawalek klipu gdzie widac jak wjezdzam na skatepark i widac kto pierwszy zaczyna strzelac do mnie.
Zatrzymywaliscie go? A to nie tak ze z nim gadaliscie jak to pozniej ktos z was napisal? Albo tam sciagaliscie mu gwiazdki za pieniadze? No nie wiem jak to tam wygladalo ale podobno z nim gadaliscie jak widac na moim screenie.
Jesli chcesz ten momencik jak wjezdzam i kto pierwszy zaczyna strzelac to chetnie podesle

Tutaj muszę przeprosić, lecz myślałem, że ty pierwszy rozpocząłeś ogień w jego stronę. Gracz z lahou będzie miał wyciągnięte z tego konsekwencję. Co do ss'a, jechaliśmy z Tobą do jaila po całej sytuacji, więc graczowi powiedziałem, że jakby chciał mandat to niech się odezwie na PW, nie widzę w tym nic złego.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj nie, to ty poniesiesz konsekwencje jesli juz nie on. Piszę skarge na Ciebie nie na niego. Okej, to ze chcecie mu usunac gwiazdki to nic zlego racja ale ja powiedzialem ze z nim gadaliscie a nie, zatrzymywaliscie czy cos tam innego. Takze no co tutaj jeszcze nie jest prawdą i w czym jeszcze Cię okłamałem?

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, grzanka napisał:

Powód skargi: Nie przedstawienie powodu zatrzymania, dopiero gdy już wsadzili do więzienia, gadanie glupot

No to były te powody czy nie? Bzdety piszesz.

Gracz był w trakcie zatrzymywania przez nas, nie było to zatrzymanie RP więc Stuba ci odpisal ze sobie gadalismy.

Co do tej odpowiedzi, ty zabiłeś go a nie my. Na nagraniu widać jak stał stuba i do niego celował, raczej bez powodu się takich rzeczy nie robi co za tym idzie wbiłeś się w akcje więc zostałeś zabity. Jail był słuszny

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, grzanka napisał:

Oj nie, to ty poniesiesz konsekwencje jesli juz nie on. Piszę skarge na Ciebie nie na niego. Okej, to ze chcecie mu usunac gwiazdki to nic zlego racja ale ja powiedzialem ze z nim gadaliscie a nie, zatrzymywaliscie czy cos tam innego. Takze no co tutaj jeszcze nie jest prawdą i w czym jeszcze Cię okłamałem?

Lecz to nie jest to powodem skargi, jedynie w czym tutaj zawiniłem to w tym, że powinienem też gracza Lahou zabrać do więzienia.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ale skąd mam wiedzieć, że go aresztujecie? Tak jak powiedziałem wcześniej skąd wiecie czy sam nie chciałem żebyście mi zdjeli gwiazdek. Sam zaczal do mnie strzelac takze mialem stac i nic nie robic czekac az go zabijecie i lezec sobie? Skoro juz tak gadasz o RP to raczej w prawdziwym zyciu jakbym mial bron a ktos by do mnie strzelal to nie stalbym i czekal az ktos mnie zabije.

Co do powodu skargi, nie przedstawiłeś mi powodu zatrzymania i czułem się z tym źle, zmarnowałeś moje nerwy i czas. Nawet teraz gadasz głupoty no i racja nie przedstawileś mi powodu zatrzymania dopiero w jailu jak juz mnie wsadziles.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, grzanka napisał:

Ale skąd mam wiedzieć, że go aresztujecie? Tak jak powiedziałem wcześniej skąd wiecie czy sam nie chciałem żebyście mi zdjeli gwiazdek. Sam zaczal do mnie strzelac takze mialem stac i nic nie robic czekac az go zabijecie i lezec sobie? Skoro juz tak gadasz o RP to raczej w prawdziwym zyciu jakbym mial bron a ktos by do mnie strzelal to nie stalbym i czekal az ktos mnie zabije.

Co do powodu skargi, nie przedstawiłeś mi powodu zatrzymania i czułem się z tym źle, zmarnowałeś moje nerwy i czas. Nawet teraz gadasz głupoty no i racja nie przedstawileś mi powodu zatrzymania dopiero w jailu jak juz mnie wsadziles.

Skoro nie jestes pewien to po co sie wbijasz jak debil?

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ehh widze, ze dalej nie rozumiesz "no to pomyslalem sobie nie wiem podejde moze cos zabije why not" wkleiłem Ci co napisałem wcześniej, chciałem obejrzeć sprawe może zabić tego pana może zdjąc gwiazdki. Ale odrazu zaczęła się strzelanina

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, grzanka napisał:

Jak na tym nagraniu gracz z Lahou tylko do Ciebie wycelował, ty zacząłeś strzelać, chyba, że ślepy jestem

21 godzin temu, grzanka napisał:

Ale skąd mam wiedzieć, że go aresztujecie?

No funkcjonariusz po lewej, jak się nie myle celuje do lahou..

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie na tym nagraniu do mnie wycelowal to po pierwsze wiec mialem prawo sie obawiac i zaczac strzelac, ALE to on zaczal strzelac pierwszy, no chyba to bardzo dobrze widać ten czerwony dym z jego broni.

Co do aresztowania, podobno z nim gadali, powodem głównym tak czy tak jest nieprzedstawienie powodu zatrzymania

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy