Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Motywy licznika i nowe paintjoby

Rekomendowane odpowiedzi

• Zarząd

Witajcie!
Czy znudziły wam się już paintjoby dostępne na naszym serwerze, albo brakuje wam w nich różnorodności?
A może nudzi was ciągle ten sam szary licznik?
Jeśli tak to mamy dla was dobrą wiadomość!

___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___

NOWE PAINTJOBY

Troszkę mnie poniosło i przygotowałam dla was aż 115 nowych tekstur pod paintjoby.
Są one dosyć różnorodne i każdy z was powinien znaleźć tu coś dla siebie. 
Przed zakupem oglądajcie je uważnie, gdyż nie każdy może pasować do każdego pojazdu.

Łącznie na serwerze będzie teraz aż 165 paintjobów do wyboru, może to więc stwarzać trochę trudności przy znalezieniu tego jedynego. 
Żeby wam to ułatwić poniżej znajdziecie screeny z ponumerowanymi paintjobami. Numery odpowiadają tym, które znajdziecie w tuneshopie!

STARE PAINTJOBY
(nadal dostępne w tuneshopie):

Spoiler

STARE PAINTJOBY

0.png

NOWE PAINTJOBY

1.png
2.png3.png

Ps. Przypominamy do jakich pojazdów na naszym serwerze można zamontować paintjoby:
infernus, turismo, bullet, banshee, wraith, hammerhead, rattler, diablo, venom, torero,
camper, remington, slamvan, blade, uranus, jester, sultan, stratum, elegy, flash, savanna, broadway, tornado.

___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___     ___

MOTYWY LICZNIKA

image.png

Natomiast @Toksyk dorzucił do tego dla was 60 motywów licznika do zamontowania również w tuneshopie w zakładce "licznik".
Koszt motywu licznika to od $30,000 i 250 PP.

• Lubię To 5
  • Zabawne 1
  • Kocham To 20
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Witajcie! Czy znudziły wam się już paintjoby dostępne na naszym serwerze, albo brakuje wam w nich różnorodności? A może nudzi was ciągle ten sam szary licznik? Jeśli tak to mamy dla was dobrą wi

Tak szczerze to miało byc mniej liczników, ale za bardzo mnie poniosło xd

w takim razie po co robic cokolwiek? plany o ktorych mowilem sa realizowane tylko przeze mnie, reszta administracji zajmuje sie innymi sprawami ktorymi sa w stanie sie zajac :]

Dodane grafiki

• brzys zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy