Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] nazwa tematu: OPC na GreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: OPC

Nick oskarżonego: GreQ

Data i godzina zajścia: 10.01.2021r godz 23;00

Powód skargi: dobre pytanie

Opis zdarzenia: Poszedlem odebrac samochod z parkingu policyjnego, wszedlem do interioru ale braklo mi kasy wychodzac przezucilo mnie do parkingu sapd, podszedlem do gracza GreQ dostalem kulke, kajdanki. Napisalem jak stad wyjsc bo mnie tu przezucilo a on ze powod zatrzymania wtargnięcie na baze sapd. Dostalem 60min jaila. Braklo mi internetu ale odrazu po chwili wszedlem spowrotem na serwer i dostalem info ze za loga 30min dłużej więzienia.... 

Dowody: ss dodam w komentarzu

Coś od siebie: Gość ma wylane w to co sie do niego mowi i tłumaczy, brak słów widać ranga SAPD dodaje im ego i czuja sie lepsi od wszystkich. 

received_317724529538592.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi

Witam GreQ Police Officer II stopnia. 

Obywatelu wtargnołeś na teren sapd, powodem zatrzymania twojego był A10 czyli wtargnięcie na teren SAPD. Nie będę wierzył każdemu na słowo że przypadkowo tam się dostałeś. Mówiłeś takie rzeczy mi ale nie uwierzyłem Ci bo wybiegałes od strony wyjścia garażu. Dostałeś 60 bo wyszedles z gry i to skrypt ci dał więzienie nie ja. Myślę że chyba już wszystko rozumiesz. Mogłem się nie unosić bo jednak nie byłeś już pierwszy co wtargnął na teren w tamtym momencie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Na garaż wbiega zbyt wiele osób, więc funkcjonariusz odruchowo zareagował, aresztując Cię. Skrypt dał Ci godzinę, nie funkcjonariusz. Zostanie odbyta rozmowa z funkcjonariuszem dotycząca słownictwa.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy