Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Sparky MowMiKonradek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MowMiKonradek
Nick oskarżonego: Sparky
Data i godzina zajścia:  10.01.2021 17:4x
Powód skargi:  Bezpodstawne zabójstwo oraz zabranie mojego pasażera 
Opis zdarzenia: wszystko widać na nagraniu.
Dowody

Coś od siebie: -

• Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Witaj. Wszystko Ci wytłumaczyłem już na messengerze, ale widzę że dalej moje słowa nie trafiają w twój mózg.

Wszystko zaczęło się od zrobienia VDM przez twojego pasażera na funkcjonariuszu który suszył na Rainbow BLVD. ( @Dziekan_). Rozpocząłem pościg, lecz kolega przesiadł się z fioletowej blisty do venoma którym się poruszałeś. Byłeś w SAPD i wiesz, że v-max 312 nie ma podjazdu do venoma. Mógłbyś dać nagranie z głosem który by wskazywał na wyzwiska, prowokacje i wyśmiewanie mnie, że nie chce Cie gonić. Wracając, zabezpieczyłem bliste do czasu przyjazdu SARA. Po przyjeździe SARA wyruszyłem w patrol i zauważyłem, że stoisz obok funkcjonariusza i w dalszym ciągu masz pasażera który uciekał. Zabiłem pasażera i zacząłeś mnie obrażać. Ciesz się, że nie zabrałem Ciebie. Dlaczego nie dałeś nagrania z głosem? Hmmm... mute? 

To tyle ode mnie. Następnym razem daj nagranie całej sytuacji od momentu VDM pojazdem funkcjonariusza. Jesteś manipulatorem i tyle w temacie  🙂 

• Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi

Manipulujesz nagraniem. Przedstaw całą sytuacje, a nie tylko urywek 3 min. Daj dowód na przesiadkę oraz VDM na funkcjonariuszu.

Punkt z zasad składania skarg na funkcjonariuszy: 

•     " Zakazuje się ingerowania w materiał dowodowy - chcemy widzieć całą sytuację, nie tylko jej kawałek "

Mam nagranie 5 minut od momentu zabrania pojazdu przez frakcję SARA. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy