Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Timed Out podczas pracy medyka Mayooo | SZ3F

Pytanie

Nick: Mayooo | SZ3F
Witam dostałem niespodziewanego crasha i czy można prosić o zwrot gotówki juz nie chodzi mi o exp ani o moją wypłate ale czemu ma stracić na tym osoba która ze mną była w drużynie. 
44 876$
Data wydarzenia: 09.01.2021 | 20:22

Screen: https://imgur.com/a/nQzJ8J3

Edytowane przez Mayooo
Odnośnik do odpowiedzi

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

@MayoooNiestety, ale zarząd oddaje pieniądze wtedy, gdy wina łącza jest po stronie serwera. A tutaj wina jest po twojej stronie i w tym wypadku nie otrzymasz zwrotu.

Edytowane przez Wojak
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 minuty temu, Wojak napisał:

@MayoooNiestety, ale zarząd oddaje pieniądze wtedy, gdy wina łącza jest po stronie serwera. A tutaj wina jest po twojej stronie i w tym wypadku nie otrzymasz zwrotu.

Nie często mi sie zdarza taki crash dobrze rozumiem ja nie musze otrzymać tej gotówki ale czemu na tym ma stracić osoba która ze mną była w drużynie?

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
15 godzin temu, Mayooo napisał:

Nie często mi sie zdarza taki crash dobrze rozumiem ja nie musze otrzymać tej gotówki ale czemu na tym ma stracić osoba która ze mną była w drużynie?

15 godzin temu, SZ3F napisał:

Potwierdzam. Czemu ja mam na tym tracić skoro to nie mi wywaliło neta. 

Sami wybieracie z kim pracujecie i musicie liczyć się z tym, że takie sytuacje mogą wystąpić i zespół czasem może stracić. 

Co do zwrotów to Wojak wyjaśnił:

16 godzin temu, Wojak napisał:

Pozdrawiam. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Proponuje dodać takie coś jak w pracach dorywczych, czyli po prostu jak komuś gra zcrashuje, to praca kończy się automatycznie i przydziela gotówkę do danego konta. Jak dla mnie, to świetne rozwiązanie bo nie widzę żadnej przyjemności z pracy na ryzku. 

Edytowane przez Trypsonek
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
3 minuty temu, Trypsonek napisał:

Proponuje dodać takie coś jak w praca dorywczych, czyli po prostu jak komuś gra zcrashuje, to praca kończy się automatycznie i przydziela gotówkę do danego konta. Jak dla mnie, to świetne rozwiązanie bo nie widzę żadnej przyjemności z pracy na ryzku. 

+1

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
1 godzinę temu, Trypsonek napisał:

Proponuje dodać takie coś jak w pracach dorywczych, czyli po prostu jak komuś gra zcrashuje, to praca kończy się automatycznie i przydziela gotówkę do danego konta. Jak dla mnie, to świetne rozwiązanie bo nie widzę żadnej przyjemności z pracy na ryzku. 

Od tego jest dział propozycje.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Administrator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy