Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [crazeq][Dosiek]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Dosiek
Nick oskarżonego: crazeq
Data i godzina zajścia: ~16:10 
Powód skargi: Naganne zachowanie
Opis zdarzenia: No generalnie to wjechalem sobie w sciane nawrocilem sie i pojechalem za SAPD i zapytalem sie kulturalnie czemu jezdza po krawezniakch oni zjechali na bok ja stalem obok nich chwile porozmawialismy a gdy lekko padla im psycha wlaczyli syreny i chcieli sie scigac potem klasycznie nie wysiadlem z auta bo nie ma takiej podstawy to wyjeli mnie sila tazer i do radioli 
Dowody: Urywek bo nie mam calego clipu https://www.youtube.com/watch?v=ZQ3L_9XlZZk&feature=youtu.be
Coś od siebie: -

• Lubię To 1
  • Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Detective II crazeq

Stałeś na środku drogi, za co zostałeś zatrzymany oraz była to podstawa do zatrzymania, ponieważ stwarzałeś zagrożenie w ruchu lądowym, niestety nie widać tego na nagraniu. 

Gdy zjechałeś na pobocze poprosiłem od ciebie dokumenty, niestety nie doczekałem się ich. Jak widać na nagraniu dwa razy poprosiłem o dokumenty. Za trzecim razem po prostu wyrzuciłem cię z auta i zakułem oraz zaaresztowałem za ,,A08 - Niewykonywanie poleceń FP"

Na nagraniu widać, powiedziałem ,,Dobra kurwa mać", jest to jedno przekleństwo, po którym stwierdzasz ,,No kultury miej więcej" gdzie sam mi przerywasz 10 razy. Wpierw zadbaj o swoją kulturę a później mów coś o mojej.

Powiedziałem ci żebyś napisał skargę jeżeli coś ci nie pasuje, to samo powiedział Moderator ale ty nadal ciągnąłeś swoje i udawałeś mądrego. 

W swoim zachowaniu widzę niestety jeden minusik, dyskutowałem z tobą, przepraszam nie powinienem tego robić bo jak już powiedziałem, tobie nie da się niczego wytłumaczyć.

Podsumowując, liczne nazywanie mnie mustwinem, czyli prowokacja, niewykonywanie poleceń oraz status 1/6.  Zostałeś zamknięty tylko za dwa powody bo prowokacje ci już odjąłem. 

Czekam na werdykt zarządu frakcji, dziękuje oraz podrawiam.

Edytowane przez crazeq
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Gracz serwera Dosiek 

Panie crazeq zdanie "kultury troche więcej" stwierdziłem po samym podnoszenie głosu na gracza serwera (tzn. mnie) już świadczy o twojej kulturze, tak przerywałem ci chociazby przez to ze nie można było się z tobą dogadać bo powiedziałem że daj ten mandat i sie rozjedziemy to sie upierales zebym wysiadl, gdyby nie to że postałem obok was chwile dłużej to psycha by wam nie siadła i byście mnie nie gonili ;D

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Dosiek_ napisał:

powiedziałem że daj ten mandat i sie rozjedziemy to sie upierales zebym wysiadl

Miałeś swoją szanse na podanie mi dokumentów oraz dostania mandatu, niestety zrezygnowałeś z niej więc po prostu zostałeś zaaresztowany.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, crazeq napisał:

Miałeś swoją szanse na podanie mi dokumentów oraz dostania mandatu, niestety zrezygnowałeś z niej więc po prostu zostałeś zaaresztowany.

tak tylko jakoś pol minuty po tym ci powiedzialem daj ten mandat bo nie chce mi sie gonic z wami wiec naprawde nie mogles odpuscic a staralem wam wytlumaczyc tez wasz błąd poniewaz ja zostalem ukarany za stanie na srodku drogi - spoko czaje ale czemu twoj kolega z patrolowki jak jezdzi chodnikami to jest spoko?

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Dosiek_ napisał:

tak tylko jakoś pol minuty po tym ci powiedzialem daj ten mandat bo nie chce mi sie gonic z wami wiec naprawde nie mogles odpuscic a staralem wam wytlumaczyc tez wasz błąd poniewaz ja zostalem ukarany za stanie na srodku drogi - spoko czaje ale czemu twoj kolega z patrolowki jak jezdzi chodnikami to jest spoko?

To już nie jest moja sprawa, pisz na niego skarge jeżeli chcesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy