Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Nazwa Tematu: Skarga na Bialy669 oraz na GreQ

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze wiec teraz na spokojnie to bylo tak podjechalem napisalem cytuje "nie ladnie tak stac i suszyc" poczym zawrobilem zatrzymalem sie bo ktos domnie napisal i zaczeli mi strzelac po oponach zdenerwowalem sie nie powiem napisalem co robisz szmato za to przepraszam ale sie zdenerwowalem byl znak P wiec sie zatrzymalem 😕 nie rozumiem  wyciagneli mnie z auta strzelili tazerem poczym zakuli i wsadzili do jaila powod [INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 55 minut z powodu A05 A07 A08  wic za stanie na parkingu jest 55 minut :C //// nie moge wyslac nie ktorych ss bo blad jakis wyskakuje 😕 prosze rozpatrzyc sprawe :C bo tak nie powwino byc :c i przepraszam ja kobrazalem ale sie strasznie zdenerwowalem 😕 

mta-screen_2021-01-07_21-31-18.png

white co w tym zabawnego ? 

mta-screen_2021-01-07_21-30-50.png

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze obywatelu, a więc tak byłeś blisko nas i zaczołes do nas pisać oraz zaczepiać. Zaczęliśmy do ciebie mówić żebyś odjechał, powód odjazdu  był logiczny tak myślę. Lecz się nie posłuchałeś co, więc zaczęliśmy strzelać ostrzegawcze. Nie posłuchałeś się więc zaczęliśmy ci po oponach walić, też nic z tego nie zrobiłeś. Więc użyliśmy przemocy wyciągając cię z samochodu i zabraliśmy do aresztu za nie wykonywanie poleceń Funkcjonariusza (A08). Twoja Skarga jest bez sensu i oparta na twoich emocjach. Myślę że dobrze się wypowiedziałem obywatelu. Pozdrawiam zaraz będzie klip od mojego kierującego radiowozu. 

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze jest specjalny wzór jak pisać skarge i radził bym ci się z nim zapoznać
Po drugie kolego zostało ci odliczone 3... 2... 1... po czym oddałem strzały ostrzegawcze w jezdnie co widać pięknie na twoim zdjęciu.  Potwierdzam to na tym wideo https://streamable.com/cgecp3 nie zastosowałeś się do naszych poleceń więc zakuliśmy cie

https://streamable.com/67lyfk

A na wideo widać że auto jest przed znakiem, a dopiero po znaku jest parking

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałeś ostrzeżenie, od strzału w drogę do strzału w opony miałeś wystarczająco czasu, by odjechać, lepiej napisać "esss ban". Stałeś tam i utrudniałeś prace rozpraszając funkcjonariuszy, ponadto nazwałeś jednego z nich szmatą. Myślę, że nie trzeba więcej dodawać.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy