Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [bialy669] [jason38]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: jason38
Nick oskarżonego: bialy669 
Data i godzina zajścia:  15:00
Powód skargi: brak informacji o zakuciu + zakucie z daleka
Opis zdarzenia:  Brak odgrywania rp przez bialy669 typu /me zakuwa już nic nie mowie o poczuwaniu się zwolniłem bo suszarka namierzają a bialy na srodek drogi i z m4 (zachodzi mi droge) masz 3 sekundy na odjechanie a nawet nie postałem 5/10 sekund  no ale na to już nagrania nie mam usuniete 😞 ++ zakucie z daleka
Dowodyhttps://streamable.com/4t046o
Coś od siebie:  tacy to do wywalenia

Edytowane przez jason3855
Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaje się do tego ze zapomniałem odegrać RP, lecz nie zmienia to faktu, że nie raz zatrzymywałeś się przed nami kiedy prowadziliśmy pomiar prędkości, utrudniając nam tym samy wykonywanie naszej pracy
Dałeś Tylko ostatni kawałek kiedy to cie aresztowałem, ponieważ 2 sekundy przed rozpoczęciem twojego klipa siedziałeś w radiowozie kiedy nikt cie do niego nie zapraszał https://streamable.com/gx1bev

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, San Andreas Police Department, numer odznaki 774. Cadet Ayaa.

Jako osoba która była przy całej sytuacji bo akurat byłem na Patrolu z oskarżonym, to się wypowiem. 
Po pierwsze kolego, nie raz obok nas przejeżdżałeś, prowokowałeś na VC, dostałeś niejednokrotne ostrzeżenie, że jak nie odjedziesz oddamy strzały z odliczaniem to samo było z 2/3 razy

11 minut temu, jason3855 napisał:

Pierwszy raz was spotkałem się zatrzymałem a ty z bronią podpalony wyskakujesz na droge masz 3 sekundy na odjechanie widze ze nagrywasz to może  to znajdziesz 😉

Nie ładnie kłamać, bo mam całe nagranie z zajścia 🙂 przykro mi, że duma nie pozwala ponieść konsekwencji swoich wybryków

następna kwestia sam wsiadłeś do radiowozu. 

dowody? nie ma problemu: 

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zrozum, że to tak nie działa jak sobie napisałeś xD to raz, druga kwestia na nagraniu ładnie widać, że była możliwość swobodnego przejazdu, nie przekraczając linii mogłeś spokojnie przejechać bez żadnej kolizji, więc nie szukaj dziury w całym xD

1:24 pierwszy Twój przejazd (Gdzie widać, że specjalnie skręciłeś w kierunku radiowozu)
2:31 idealnie widać jak stałeś za mną gdzie już jest to uznane za utrudnianie
3:30 Twój drugi przejazd

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy