Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Serwer] Skarga na Ayaa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Vejsik
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): Ayaa [nie wiem]
Data wydarzenia: 07.01 02:25 około
Opis zdarzenia: Generalnie to sobie cadecik smiga z officerami i utrudnia zycie ludzią co tu duzo mowic pare słow prawdy i ganiany a nasz ukochany cadet co zrobil hmmm taranik oj tak czemu nie dowody eo widzowie. dodam ze jakis random napisal 120 sie nalezy ale cadecik sypnal 140 minut 😘 
Dowody i coś od siebie: 00:50 widac ladnie jak cadet przesuwa ladnie sobie mnie autkiem pozdrawiam : nagranie 😎👍 https://streamable.com/nfs7pu

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopcze po 1 smiga z sergeantem I

Po 2 nie przesuwal cie autem tylko zablokowal bo uciekales z buta przed nami

Po 3 nie da sie dac 140min tylko max 120 xD

Po 4 dał ci 100 minut ponieważ tyle ci wyszlo.

Na następny raz nie cwaniacz chłopcze.

Wypowiadam sie jako najwyższa ranga w tym patrolu

Pozdrawiam Sergeant I FeleKK

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, San Andreas Police Department, numer odznaki 774. Cadet Ayaa.

Po pierwsze, Nie ten dział ^^
Po drugie, Najpierw zostałeś zatrzymany za jazdę pod prąd na wysokości kasyna Rainbow, w Las Venturas, potem tapowaniem zacząłeś przekraczać prędkość, więc zostałeś ponownie zatrzymany.
Co do twoich zarzutów, nie da się dać 140 minut, jak skryptowo, jest 120. Dostałeś 100 za liczne wykroczenia. 
Nie zostałeś, ani staranowany, ani przejechany ani nic. Więc dla mnie to nic nie wnosisz ^^ jak będzie potrzeba, podeślę logi, że dostałeś na 100 min. 

Odnośnik do odpowiedzi

Felek nie udzielaj sie bo mi 2 mandaty dales w przeciagu 30 sekund sie uczepiles jak mucha do gowna, co do tych minut, faktycha moje nie dopatrzenie

Ale cóż przyjdzie starszy stopien powie swoje i ch*j po skardze XD klasyk, ale no "koledzy, znajomi to nie świadkowie"

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy mandat dostałeś za jazdę pod prąd, Drugi mandat dostałeś za obrazę. Więc nie wiem o co Ci dalej chodzi. Dalej będę podtrzymywać, że skarga jest bez sensu.
Pozdrawiam Kadeciak 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie dalem ci ani jednego mandatu, ale jak widać ciężko idzie ci zapamiętywanie jakichkolwiek rzeczy. Na następny raz polecam zapisać sobie na kartce czy coś. 

unknown.png

Ss z 100 minut 

Tak dla przypomnienia.

Godzina = 60 min

Także 1h + 40min = 1,40h

Ponownie pozdrawiam Sergeant I FeleKK

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Napisano (edytowane)

Po pierwsze nie tutaj skarga, i pozwole się wypowiedzieć na temat zachowania przedstawionego na filmiku. 
Tak więc patrząc na twoje nagranie widać że miałeś integrację z police officerami -> Biały oraz Felek, prawdopodobnie uciekłeś do interioru skoro na ciebie przed nim czekali. Idąc dalej na twoim filmiku widać iż Cadet aya cie przesuwa, jest to spowodowane desynchro mta (na jego monitorze prawdopodobnie stał przed tobą a ty go przesuwałeś bo tak niestety działa desynchro). Zarzucasz mu śmiganie z officerami, regulamin frakcji sapd jest dostępny dla każdego a w nim można wyczytać iż jest do dozwolone a na dodatek masz rozpiskę funkcjonariuszy więc możesz to sobie potwierdzić iż w tamtym momencie miał do tego prawo. 
Utrudnia życie ludziom? Gdzie jest na to dowód przepraszam bardzo? Na twoim filmiku widać iż jedyną osobą utrudniającą życie ludziom jesteś ty (twój czat na filmie to przedstawia).
Wychodzę z założenia gdy piszę się skarge na kogokolwiek to warto zapoznać się z pojęciami które zarzuca się drugiej stronie, i tak według ciebie VDM (którego nie było bo nie straciłeś hp i było to spowodowane desynchro mta) jest taranem- Celowym uderzeniem przy dużej prędkości w auto. 
No i wisienka na torcie czyli 140 minut. Muszę cie zmartwić kolego ale każdy z nas ma dostęp do tak zwanej kartoteki a w niej widzimy każdą nadaną ci karę. I w tym przypadku nie dostałeś 140 minut, a 100 minut 
EEYYaS5.png
Jeżeli zdecydowałeś się pisać skargę to przynajmniej w niej nie kłam gdyż może to na starcie zmienić jej werdykt.
Miłego wieczoru.

Edytowane przez Doneq
nvm
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Również pozwolę się wypowiedzieć jako osoba odpowiedzialna za cadetów w SAPD.

Oglądając to nagranie, zastanawiam się dlaczego dostałeś TYLKO 100 minut. No cóż, chłopaki najwidoczniej cierpliwe są i nie ruszają ich wyzwiska ludzi, którzy najpierw odwalają a potem nie potrafią ponieść konsekwencji swojego zachowania. 

6 godzin temu, vasyy_ napisał:

Felek nie udzielaj sie bo mi 2 mandaty dales w przeciagu 30 sekund sie uczepiles jak mucha do gowna, co do tych minut, faktycha moje nie dopatrzenie

Ale cóż przyjdzie starszy stopien powie swoje i ch*j po skardze XD klasyk, ale no "koledzy, znajomi to nie świadkowie"

Co do "koledzy, znajomi to nie świadkowie" - tutaj nie potrzeba żadnego świadka, bo Twoje nagranie idealnie pokazuje jak najbardziej prawidłowe postępowanie funkcjonariuszy, a Twoje zachowanie to dno i 2 metry mułu. Tyle ode mnie.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Przenosze do odpowiedniego działu skarg na funkcjonariuszy SAPD.

Dodam również, że ze strony Administracji skarga zostałaby odrzucona, gdyż nie widać nigdzie żadnego VDM pojazdu.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Focus na Ciebie przed interiorem mógł być spowodowany tym:

image.png.e2ac1a28cf9a64634ee4f8c24a7ce767.png

gdzie, cytując "wspolczuje twoim rodzicom i nie tylko es". Funkcjonariusze może odebrali to jako obraza, dlatego dostałeś obrazę (A07) oraz niestosowne zachowanie wobec służb (A05). Funkcjonariusze wielokrotnie mówili Ci, żebyś się zatrzymał, stąd mamy A08. Jedyne, na co nie ma nagrania niestety od Ciebie, ani funkcjonariuszy to A06, utrudnianie pracy służbom.

Tak jak wspomniał @Doneq, desynchro MTA spowodowało, iż otrzymywałeś obrażenia. Cadet Ayaa miał w zamiarze zapewne przyblokowanie Ci drogi ucieczki. Można wywnioskować, iż jest to desynchro, ponieważ widać lekkie tepanie radiowozu na boki, a nie tylko jazdę przód-tył.

Twój zarzut, iż cadet porusza się z officerami jest wyciągnięty w tej sytuacji znikąd. Tak wygląda u Nas akademia - cadeci poruszają się z pełnoprawnymi funkcjonariuszami w celu nabrania wiedzy praktycznej od starszych stażem.

No i te 100 minut, z których nie wiem jak wzięło Ci się 140. Ale to pomijam, zostało to wyjaśnione.

Reasumując, nie widzę tutaj żadnych błędów ze strony funkcjonariuszy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy