Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] skarga na mibar i now4k

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MotherShip
Nick oskarżonego: mibar i now4k
Data i godzina zajścia: 23;40 06.01.21
Powód skargi: Bezpodstawne wjebanie mnie do jaila
Opis zdarzenia: Jakis ziomek wjechal na posesje policji po czym now4k nie dal mu wyjechac, patrzalem sobie na ta sytuacje po czym przyjechala druga radiolka i zawineli mnie a go nawet nie ruszyli???? i dostalem jaila na 1h :<D
Dowodyhttps://streamable.com/0j0kkj
Coś od siebie: proponuje wymienic zawodnikow 

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Powód zatrzymania był prosty, wtargnąłeś na parking starego HQ. Stwarzałeś większe zagrożenie swoim zachowaniem niż Pan w czarnym Turismo, wiec padło na ciebie.
RP nie zamierzałeś odgrywać, a świadczyło o tym twoje już wcześniej wspomniane zachowanie (odwalanie animkami, skakanie po pojedzie), prócz tego miałeś status poszukiwania 6/6.

Akcja rozpoczęła się od tego, iż słownie kazałem ci się zatrzymać, czego nie wykonałeś, zamiast tego, od razu zacząłeś uciekać gdy zobaczyłeś jednostkę wsparcia (mibara).  

Dodatkowo, zanim rozpocząłem akcje z turismo, jeździłeś za mną w każdą uliczkę przez dobre 4 minuty. 

Tyle mam do opisania. Resztę widać na przycięte klipe.

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Hejo, zostałeś zatrzymany, ponieważ zacząłeś nas prowokować, oraz dodatkowo wjeżdżać na teren SAPD. Ogólnie gdy przyjechałem do kolegi w owe miejsce dostałeś polecenie, aby się zatrzymać - nie posłuchałes się, a zacząłeś uciekać to uznaliśmy to jako ucieczkę. Dodam coś od siebie na przyszłość - nie logaj podczas pościgow 🙂

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety nie mam nagrania, ale nagranie @xxxmothership'a potwierdza moją i @N0W4K'a wersję wydarzeń. 

Ogólnie na nagraniu widać jak do Ciebie celuję, gdy to zauważyłeś zacząłeś uciekać..(czyli tak jak wyżej pisałem, uznaliśmy to za ucieczkę)  🤠

Pozdrawiam, mibar 🤠

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.01.2021 o 21:05, xxxmothership napisał:

grzecznie patrzałem co robicie.

@xxxmothership Jak widać muszę ci odświeżyć pamięć... 

Wskoczyłeś przez płot, po czym podbiegłeś do mnie. Pierwsze co zrobiłeś "grzecznie" to odpaliłeś animke /walekona poczym gdy zobaczyłeś mibara zacząłeś uciekać. Racji ze twój kolega nie miał jak "normalnie" wyjechać  (mam na myśli to, że jedynym sposobem na wyjazd stamtąd było staranowanie pojazdu na ręcznym, które blokowało przejazd) zaczęliśmy cię gonić. Jak już wspomniałem wcześniej ...za twoje "grzeczne" wtargnięcie na teren parkingu policyjnego oraz statusu 6/6. uciekając... dałeś nam kolejny powód, aby na tobie się skupić.

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, N0W4K napisał:

@xxxmothership Jak widać muszę ci odświeżyć pamięć... 

Wskoczyłeś przez płot, po czym podbiegłeś do mnie. Pierwsze co zrobiłeś "grzecznie" to odpaliłeś animke /walekona poczym gdy zobaczyłeś mibara zacząłeś uciekać. Racji ze twój kolega nie miał jak "normalnie" wyjechać  (mam na myśli to, że jedynym sposobem na wyjazd stamtąd było staranowanie pojazdu na ręcznym, które blokowało przejazd) zaczęliśmy cię gonić. Jak już wspomniałem wcześniej ...za twoje "grzeczne" wtargnięcie na teren parkingu policyjnego oraz statusu 6/6. uciekając... dałeś nam kolejny powód, aby na tobie się skupić.

oj, oj, oj ale klamczuszek z ciebie, czekam na voda bo jakos nie przypominam sobie abym wskoczyl gdzies przez plot oraz odpalil animke, siedzialem tylko z ziomkiem na tsie ktory chcial sie z wami zabawic.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, xxxmothership napisał:

oj, oj, oj ale klamczuszek z ciebie, czekam na voda bo jakos nie przypominam sobie abym wskoczyl gdzies przez plot oraz odpalil animke, siedzialem tylko z ziomkiem na tsie ktory chcial sie z wami zabawic.

Proszę pełne nagranie, od momentu przyjazdu w okolicę komendy

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.01.2021 o 21:05, xxxmothership napisał:

???????????????

Kiedy byłem niby na terenie SAPD? Ani razu was nie prowokowałem tylko jechałem obok mojego kolegi z ts'a który był właśnie na terenie SAPD i widać go na tym filmiku, i wtedy grzecznie patrzałem co robicie. Zaraz wrzucę nagranie z głosem.

https://streamable.com/bg4j5z

Nagranie z głosem, lepiej?

0:03, N0W4K karze Ci się zatrzymać, czego nie robisz. Użycie paralizatora było tutaj zasadne. Jail za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy