Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Poprawa pracy medyka - MrThePat

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MrThePat
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Propozycja dotyczy Medyka. Chodzi mi o to, ze gdy podnosimy chłopa to powinno być gdzieś napisane ile jeszcze ma BW. Druga rzecz to fajnie jakby mogła po prostu jedna osoba leczyć powaloną osobę, a nie się rzuca 5 osób. 

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, przy leczeniu nie ma informacji, ile zostało czasu do wyleczenia. Może być chociaż jakiś pasek, który pokazuje stan leczenia, gdy np wciśniemy zły przycisk lub nie zdążymy. Wtedy będziemy widzieć, ile zostało do wyleczenia, bądź niestety porażki. Jestem na TAK. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie na tak, ale moim zdaniem spoko opcja było by dodanie tego że jak są medycy to bw powinno trwać więcej bo nieraz przyjeżdżam do kogoś na bw a tam już nie ma (patrzę kiedy było wysłane) 

Odnośnik do odpowiedzi

TAK

Generalnie resuscytacja kończy się sukcesem, gdy pod rząd uda nam się nacisnąć 5 razy prawidłowy klawisz. Gdy naciśniemy za późno lub pomylimy się, ilość kroków do pomyślnego zakończenia resuscytacji wydłuża się, ale chyba nie zawsze tak samo (z tego, co zaobserwowałem). Dlatego jak najbardziej przychylam się do propozycji zwizualizowania postępu leczenia, np. wprowadzenia paska postępu składającego się z 5 serduszek.

Możliwość udzielania pomocy temu samemu poszkodowanemu przez kilku medyków jest problemem, który wymaga wyeliminowania. Jak wiemy, obecnie może to się skończyć zamrożeniem. Ponoć pomaga wówczas użycie animacji. Próbowałem kilka razy, lecz bez efektu, więc za każdym razem musiał mnie ratować ktoś z administracji.

Edytowane przez Outlawek
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy