Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Biznes - Sparky.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sparky.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer 
Opis propozycji: Witam. Dzisiaj dostałem propozycje o wyjazdach do pracy, lecz będę wracał dopiero po 6 dniach do domu. Przejdźmy do sedna sprawy. Ostatnio został zmieniony czas opłat biznesów do 5 dni z 14. Chciałbym prosić o zwiększenie tego limitu do 7 dni, ponieważ będac z dala od komputera nie mam jak opłacać biznesu, a wydałem 5kk na biznes, więc słabo stracić biznes przez limit który został wprowadzony którego nie można nawet sprzedać.

• Lubię To 4
  • Przykre 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście na tak. Wakacje przyjdą czy cos, ktoś wyjedzie na 5dni i co... biznes przepadnie. A tak to na 7dni se opłaci i gicior. Dużo mniej niż było aczkolwiek potrafi wiele pomóc,  chociażby w takiej sytuacji co OP opisal. Pozdrawiam!

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

System biznesów się zmienił. Dawniej było tak że gracz świadom że nie będzie miał możliwości wejścia na serwer i opłacenia tym samym biznesu miał jeszcze możliwość ratowania zainwestowanych w niego pieniędzy poprzez sprzedanie go innemu graczowi. Obecnie takiej możliwości nie ma co oznacza że nie opłacisz - przepada ci wszystko. Ja kumam że muszą być jakieś utrudnienia po to mamy ten system opłacania ale pamiętajmy że są różne sytuacje i mogą być przypadki na które zwyczajnie  nie mamy wpływu. To jest tylko gierka ale ilość czasu który trzeba spędzić by taki biznes posiadać jest spora. Skoro nie ma możliwości odsprzedania to przynajmniej dajmy tym gracza więcej czasu. Na tak

Edytowane przez Exiss
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, nie zawsze ma się czas jak to napisałeś. Sprawy prywatne/wyjazdy itp. na które nie zawsze mamy wpływ i nie było by to fajne przez to stracić biznes. Można by było też zrobić dział na forum z prośbami o dłuższy wynajem w takich sytuacjach gdzie za nieco większą opłatą można by było przedłużyć wynajem do 10 dni (można dać więcej/mniej, dla mnie tyle byłoby optymalne.)

Podsumowując jestem na TAK

Edytowane przez alano
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy