Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] niznajomy0_0VPS- byczektogigakox

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: byczektogigakox
Nick oskarżonego: niznajomy0_0VPS
Data i godzina zajścia: z 15 min temu
Powód skargi: nie stosowanie się do taryfikatora
Opis zdarzenia: jak wiadomo pojazdy się w dniu dizszejszym nie niszczą i można ludzi taranować itd więc zauważyłem policyjnego sultana to postanowiłem go spitować dosatł pita zaczął mnie gonić po chwil zgasł mi silnik zastrzelił mnie zakuł po czym pojechaliśmy na komende i oskarżony wsadził mnie za l01 na 120 min 🙂 gdzie według taryfikatora jest za to mandat 700$ ps. nie schowałem auta do pw
Dowody

https://streamable.com/ofgtpe

https://streamable.com/lx3wl5

Coś od siebie: chciałbym by oskarżony został ukarany zawieszeniem oraz oddania równowartosci 2h pracy na serwerze np na spedycij lotniczej.

Edytowane przez ByczekToGigaKox
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Napisano (edytowane)

Pojazdy można było taranować na dm, poza nim jesteś karany jak w każdy inny dzień, poza tym długość kary w tym przypadku został zlecony przez rangi wyższe frakcji 😛

15 godzin temu, ByczekToGigaKox napisał:

nie stosowanie się do taryfikatora

Poza tym, w którym miejscu nie zastosowaliśmy się do taryfikatora, skoro L01 jest to wykroczenie nie objęte przez taryfikator ? W tym momencie mogę ci wypisać każde wykroczenie jakie wykonałeś w tamtym momencie - A06 A05 A08 J02 H08 E07 wczoraj podałem te powody jednym (jako L01) ponieważ w momencie w którym umyślnie nas staranowałeś byliśmy w drodze na punkt mobilizacji jednostek w którym brałem udział.

Edytowane przez Vexik
Odnośnik do odpowiedzi

L01 jest punktem, gdzie funkcjonariusz sam określa wykroczenie, bo nie zostało one zawarte w taryfikatorze. Nie wszystkie zachowania graczy da się przewidzieć, stąd taki punkt. 

5 godzin temu, Vexik napisał:

został zlecony przez rangi wyższe frakcji

Kto zlecił taką karę?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Teraz, Kajersky napisał:

Kto zlecił taką karę?

Prawdę mówiąc nie pamiętam, sytuacja wyglądała tak, że siedziałem z 2 innymi osobami w sultanie (jako osoba z poza SEU na mobilce SEU) oraz po rozstrzelaniu osoby ''poszkodowanej'' przez 10-20 osób jako jedyni mieliśmy miejsce w pojeździe więc zakułem, a po pytaniu na kanale ile się należy oponentowi otrzymałem odpowiedź 120, być może @crazeq będzie kojarzył kogo to był rozkaz ponieważ to on zarządzał mobilką.

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy