Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Ponowna skarga na SAPD (xareq)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: LenoPaleno
Nick oskarżonego: xareq
Data i godzina zajścia:                                           31.12.202018:52
Powód skargi:  Następny myśli że mu wszystko wolno wszedłem sobie do znajomego pogadać obok celi jako (odwiedzający więźnia ) zamiast   powiedzieć żebym wyszedł stamtąd czy coś za*****ł od razu 20 minut to jest żałosne i śmieszne zachowanie z jego strony bo już nie raz tak robiłem to jakoś inni nie mieli problemów tylko on myśli że jest bug wie kim i ma taki kaprys żeby od razu wsadzić do celi 
Opis zdarzenia: taki jaki wyżej 
Skoro są takie osoby w SAPD jak on to wiadome że ludzie będę uciekać z serwera bo kto chce grać z takimi wielce chojrakami 
[INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 20 minut z powodu A10. do tego powodu wyraziłem się jasno NIC NIE POWIEDZIAŁ ŻEBYM WYSZEDŁ , NIE ODLICZYŁ NIC PO PROSTU  WSADZIŁ DO CELI ŚMIESZNY TYP

• Szokujące 1
  • Zabawne 5
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż jestem członkiem SAPD.
image.png.ea5bfabff41c5a296128b50acec0eca8.png

6 minut temu, LenoPaleno napisał:

wszedłem sobie do znajomego pogadać obok celi jako (odwiedzający więźnia )

nie ma czegoś takiego jak ,,odwiedzający więźnia", nikt cię tam nie zaprasza. 
Jeżeli wchodzisz do więzienia licz się z karą.

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, crazeq napisał:

Jako iż jestem członkiem SAPD.
image.png.ea5bfabff41c5a296128b50acec0eca8.png

nie ma czegoś takiego jak ,,odwiedzający więźnia", nikt cię tam nie zaprasza. 
Jeżeli wchodzisz do więzienia licz się z karą.

Gościu nie bądź śmieszny tak jak jest w gangu tak i teran SAPD musisz odliczyć zawsze jak ktoś jest na terenie bazy/więzienia a ty ch**a zrobiłeś  wiec nie nadajesz się i tyle w temacie

• Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LenoPaleno napisał:

Gościu nie bądź śmieszny tak jak jest w gangu tak i teran SAPD musisz odliczyć zawsze jak ktoś jest na terenie bazy/więzienia a ty ch**a zrobiłeś  wiec nie nadajesz się i tyle w temacie

Nie musimy ci odliczać jeżeli wchodzisz na nasz teren. Po to masz bramy, płot oraz zamknięte drzwi aby tam nie włazić i się nie panoszyć. 

Jedyną śmieszną osobą w tej skardze jesteś ty.

Pozdrawiam cieplutko 

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak powiem od siebie, skończ pisać te bezsensowne skargi nie poparte nawet dowodami. Masz jakieś miejsce przeznaczone do widzeń w areszcie? Nie, więc każde wejście na komendę nie będąc proszonym podciągane jest pod wtargnięcie. Jest to teren HQ SAPD i nie masz prawa przebywać czy to na parkingu, czy w budynku bez pozwolenia.

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, crazeq napisał:

Nie musimy ci odliczać jeżeli wchodzisz na nasz teren. Po to masz bramy, płot oraz zamknięte drzwi aby tam nie włazić i się nie panoszyć. 

Jedyną śmieszną osobą w tej skardze jesteś ty.

Pozdrawiam cieplutko 

Brama była otwarta wiec każdy mógł wejść , skoro była otwarta to sobie wszedłem śmieszny człowieczku 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LenoPaleno napisał:

Brama była otwarta wiec każdy mógł wejść , skoro była otwarta to sobie wszedłem śmieszny człowieczku 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, to że brama jest otwarta nic nie znaczy. W IRL jak by więzienie było otwarte, też byś wszedł, żeby pooglądać? Weź pomyśl

• Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię, aby brama była otwarta. Pewnie chodzi Ci o bramę, przez którą aby przejść należy kliknąć Q, to jej się nie da zamknąć dla Twojej wiadomości.

Ja osobiście winy funkcjonariusza nie widzę, postępowanie jak najbardziej prawidłowe i zgodne z przyjętymi normami i regulaminem. Oczekujemy werdyktu Chief of Police.

Edytowane przez Pamtikov
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LenoPaleno napisał:

Wszystko zostało wyjaśnione. Nie masz prawa wchodzić, gdybyś był na terenie gangu zabili by cie i okradli, my wrzucamy do więzienia.

Tak jak kolega napisał, nie pisz bezsensownych skarg bez dowodów bo jest to żałosne.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Zanim rozpatrzę skargę, @LenoPaleno dlaczego grozisz moim ludziom?

([PM] << LenoPaleno [80]: spokojnie doczekasz siejak lennyrafelekcierpliwosci
[PM] << LenoPaleno [80]: tez będziesz do kolekcji nie pękaj
[PM] << LenoPaleno [80]: jak nie dzis to innym razem spokojnie
[PM] << LenoPaleno [80]: masz i na tym sienie skonczy twoja karjera w sapd niebawem sie skonczy)

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kajersky napisał:

Zanim rozpatrzę skargę, @LenoPaleno dlaczego grozisz moim ludziom?

([PM] << LenoPaleno [80]: spokojnie doczekasz siejak lennyrafelekcierpliwosci
[PM] << LenoPaleno [80]: tez będziesz do kolekcji nie pękaj
[PM] << LenoPaleno [80]: jak nie dzis to innym razem spokojnie
[PM] << LenoPaleno [80]: masz i na tym sienie skonczy twoja karjera w sapd niebawem sie skonczy)

Uważają się za nie wiadomo kogo bo mogą sobie od tak wsadzać do celi i marnować mój czas jak robił lennyrafalek? zamiast spokojnie powiedzieć "proszę wyjść stąd lub zwyczajnie odliczyć"?
No nie bo właśnie takie osoby masz w SAPD 1/3 ogarniętych reszta nie powinna w ogóle tam być.
To nie są groźby  tylko im uświadamiam że nie będzie tak jak jest do tej pory z innymi graczami 🙂
Skargę możesz sobie odrzucić ale niech sobie nie myślą że im wszystko wolno bo są w SAPD następnym razem będę miał twarde dowody to zrozumiesz kogo przyjmujesz 🙂
Pozdrawiam.

• Przykre 1
  • Zabawne 4
Odnośnik do odpowiedzi

Postaw się w Naszej sytuacji, gdy wchodzi X osób dziennie na garaż. Dodatkowo, nie istnieje takie coś jak odwiedziny. Skoro uważasz, że SAPD grają niefair, może zacznij Ty grać fair wobec nich? Wyskoki na każdej rampie i ucieczka pojazdem z wielkim vmaxem przed podstawowym pojazdem departamentu (który osiąga 270km/h tak swoją drogą) jest trochę niefair.

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy