Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Praca nurka - ursusC360

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ursusC360
Czego dotyczy propozycja?: Serwer 
Opis propozycji: Ogólnie mam na myśli dodanie pracy nurka tak jak to było na konkurencyjnym serwerze jako dodatkowe urozmaicenie prac na serwerze. Kwestia taka co taki nurek miałby robic? Bo wyławianie zatopionych aut i zbieranie śmieci tak jak tam było można uznać to jako kopiuj+wklej. Wiec mam dwie ciekawe opcje, pierwsza to zbieranie małży z których pozyskujemy perły, druga to zbieranie samorodków złota. Można to zrobić na zasadzie pracy sweeperów, że zbieramy te małże lub samorodki i określona cena np od 50-100 która co godzinę się zmienia. Dobrze by było też by  ta praca była w kilku miejscach na mapie, np bayside marina, doki ls,doki sf. No i kwestia dodatkowa czyli licencja nurka którą fajnie by było wprowadzić ale nie jest jakoś może bardzo potrzebna bo mamy licencje wodną. Zarobkowo mysle,że taka praca powinna  pośrodku, mam tu na mysli po srodku pracy zlodzieja a spedycji lotniczej. ale to już administracja zadecyduje. Napiszcie co o tym myślicie :_)

Odnośnik do odpowiedzi

Być może gdyby było to jakoś rozwinięte i wprowadzono ciekawe rozwiązania wraz z czymś co by motywowało graczy może by to jakoś przeszło. Uważam jednak że ciężko jest zrobić taką prace nurka żeby była lepsza niż to co obecnie mamy na serwerze - czyli  inne prace dorywcze oraz frakcje. Przede wszystkim gracze już mają różne aktywności które z miejsca są po prostu ciekawsze. Przydało by się tutaj sporo urozmaiceń i dodania naprawdę fajnego systemu wraz z topka, ulepszeniami i tak dalej.Na pewno jest w tym jakiś potencjał ale pytanie czy będzie się to komuś chciało robić ? nie wiem czy ludzie by chcieli rezygnować też z innych prac czy też pracować na takowym nurku jeżeli by się pojawił - neutral.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem co wy pi********e, ze nikt nie pracował. Jak pracowali. Owszem, nie każdemu się praca podobała ale tak jest zd wszystkim. Gdyby stary nurek powrócił, byłoby kox. Jestem na tak, nawet gdyby miała to być stara praca ktora była mega koxówą.  Pozdrawiam!

• Lubię To 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE ponieważ jest wystarczająco prac które tak szybko nie nudzą jak np. praca pływaka/nurka.

Z doświadczenia wiem że nawet jak zarząd doda to max tydz. się znudzi. (Znam z Pylife)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na tak, myślę, że gdyby dodano jakieś osiągnięcia związane z tą prace, dodatkowe formy zarobku, wiele osób by się skusiło na tą prace. Jedyny znak zapytania jest przy tym od którego level'a byłaby ona dostępna, bo jeżeli 40+ to nie widziałbym sensu dla tej pracy. Jeśli mogę dać sugestię byłaby ona dobra dla osób 15+ jako jedna z pierwszych prac.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy