Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga na Vexik

Rekomendowane odpowiedzi

• Supporter

Fajnie że masz nagrania, szkoda że od momentu pałowania, a nie prowokacji z twojej strony, załącz nagranie z tego jak wyzywałeś oraz prowokowałeś 😛

-[2020-12-30 12:11:00] [Output] : [84] KANO1: kurwa na 30 min jaila ku**y mnie wsadzili

Edytowane przez Vexik
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
2 minuty temu, KANO1 napisał:

Potwierdzam że napisałem te słowa ale to nie jest powód żeby pałować mnie do BW.

Ta, mieliśmy cię pogłaskać po główce, twoim obowiązkiem jest siedzenie cicho w jailu podczas odsiadywania kary 😛

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że interior należy do LSPD ,ale nie powinni tak się zachować bo w policji to jest codzienność (nie tylko w Polsce) i ignorują te wyzwiska. Proszę cię @Kajersky żebyś powiedział swoim pracownikom żeby ignorowały takie zaczepki bo stanie SAPD przy celi i pałowanie to trochę wkurza zatrzymanego. Jak ktoś będzie cały czas wyzywać to proponuje dodatkowe 5 min jaila żeby się uspokoił. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
2 minuty temu, KANO1 napisał:

Rozumiem że interior należy do LSPD ,ale nie powinni tak się zachować bo w policji to jest codzienność (nie tylko w Polsce) i ignorują te wyzwiska. Proszę cię @Kajersky żebyś powiedział swoim pracownikom żeby ignorowały takie zaczepki bo stanie SAPD przy celi i pałowanie to trochę wkurza zatrzymanego. Jak ktoś będzie cały czas wyzywać to proponuje dodatkowe 5 min jaila żeby się uspokoił. 

A myslisz ze wyzywanie nie wkurza nas ?

Odnośnik do odpowiedzi

Z funkcjonariuszem zostanie odbyta rozmowa, mimo zwyzywania przez Ciebie nie powinien pałować aż do BW. Ciebie również proszę o hamowanie swojego języka względem funkcjonariuszy.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy