Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Przemalowywanie w Tune Shopie - Xenek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Xenek
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Nie wiem czy temat był już wałkowany, ale proponuje aby dodać możliwość zmieniania koloru lakieru w Tune Shopie gdyż u mecha trwa to trochę długo widać że graczy jest coraz więcej i często są kolejki szczególnie w godzinach 12-15. Pół biedy jeśli nikogo nie ma gorzej jeśli ktoś robi import bo z nerwów odgryzłby ci tylni zderzak, np. cena za przemalowanie byłaby x2 większa niż u majstra żeby zachować balans.

Odnośnik do odpowiedzi

Neutral. Lepiej stworzyć osobny biznes lub połączony wraz z mechanikami, gdzie będą pracować wykwalifikowani lakiernicy. Odciąży to mechaników i usprawni pracę. Nie trzeba będzie stać w dużych kolejkach, gdyż aktualnie to mechanicy się zajmują przemalowywaniem pojazdów. 4 stanowiska mechaników + 2 stanowiska lakierników np 🙂

Edytowane przez BlackWolf_97
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, BlackWolf_97 napisał:

Neutral. Lepiej stworzyć osobny biznes lub połączony wraz z mechanikami, gdzie będą pracować wykwalifikowani lakiernicy. Odciąży to mechaników i usprawni pracę. Nie trzeba będzie stać w dużych kolejkach, gdyż aktualnie to mechanicy się zajmują przemalowywaniem pojazdów. 4 stanowiska mechaników + 2 stanowiska lakierników np 🙂

Byli stanowisko z podpisem lakiernia, lecz wraz z nowym mechanikiem zostało to jak widać usunięte. Więc nie ma co do tego wracać. 

Co do propozycji to na nie. 

Edytowane przez Wojak
Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Wojak napisał:

Byli stanowisko z podpisem lakiernia, lecz wraz z nowym mechanikiem zostało to jak widać usunięte. Więc nie ma co do tego wracać. 

Co do propozycji to na nie. 

Owszem było, pamiętam to, jednak to były miejsca, gdzie zwykły mechanik mógł malować. A mi chodzi o osobnych ludzi, którzy wchodzą do osobnych blipów związanych z daną pracą frakcyjną. Osobnych mechaników i osobnych lakierników. Troszkę pracy, ale myślę że fajna opcja i obyłoby się od kolejek do stanowisk. 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, BlackWolf_97 napisał:

Owszem było, pamiętam to, jednak to były miejsca, gdzie zwykły mechanik mógł malować. A mi chodzi o osobnych ludzi, którzy wchodzą do osobnych blipów związanych z daną pracą frakcyjną. Osobnych mechaników i osobnych lakierników. Troszkę pracy, ale myślę że fajna opcja i obyłoby się od kolejek do stanowisk. 

na mechaniku wywala z duty po 10min bezczynności, a takie lakierowanie pojazdu rzadko sie zdarza, wiec nie wiem czy to przejdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Wojak napisał:

na mechaniku wywala z duty po 10min bezczynności, a takie lakierowanie pojazdu rzadko sie zdarza, wiec nie wiem czy to przejdzie. 

Zmiana stawki na większą na lakierniku, z racji mniejszego zainteresowania i myślę, że ktoś się skusi 😉 A na pewno gracze będą bardziej zadowoleni, niż stanie w korku pod mechem i tworzenie kolejek przez graczy, którzy chcą pomalować pojazd. Tym bardziej, gdy stoisz pod mechanikiem, który jest graczem z niskim lvl'em, który nie wie co i jak, jak szybciej malować. Nie raz miałam taki przypadek... + podczas afczenia, wywala z duty po 5 minutach. 

Odnośnik do odpowiedzi

NIE

Jeżeli propozycja miałaby zostać wdrożona, lakierowaniem musieliby zajmować się lakiernicy na specjalnie do tego celu wyznaczonym stanowisku. Na pewno nie powinni zajmować się tym mechanicy. Albo należałoby stworzyć osobno działające lakiernie (jako interesy, które można byłoby posiadać), w których gracze samemu odpłatnie malowaliby swoje pojazdy. I to byłoby najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Outlawek napisał:

NIE

Jeżeli propozycja miałaby zostać wdrożona, lakierowaniem musieliby zajmować się lakiernicy na specjalnie do tego celu wyznaczonym stanowisku. Na pewno nie powinni zajmować się tym mechanicy. Albo należałoby stworzyć osobno działające lakiernie (jako interesy, które można byłoby posiadać), w których gracze samemu odpłatnie malowaliby swoje pojazdy. I to byłoby najlepsze rozwiązanie.

Dokładnie o to mi chodziło wyżej, +1

Odnośnik do odpowiedzi