Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Nowy system malowania pojazdów - ursusC360

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ursusC360
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Pisze te propozycje w celu poprawienia systemu malowania pojazdów. Według mnie ten system jest taki 2/10, a dlaczego? Otóż gdy chcemy wybrać bardzo ładny kolor pojazdu na okienku w którym wybieramy kolor wygląda ładnie, gorzej gdy zostanie nasze auto pomalowane, wtedy pozostaje zmiana koloru na inny. To samo dotyczy się aut które mają zderzaki (sultan,elegy itd) gdyż zderzaki, mają inny odcień i wybranie dobrego koloru by ich różnica byłą mało widoczna też jest ciężkie. I chciałbym żeby poprawiono to w ten sposób, że mechanik daje na nasz pojazd malowanie, my zaznaczamy np 10 kolorów które można wybrac czarny czerwony zółty itd itd i auto zmienia stopniowo z białego na czarny ( tak jak to było na konkurencyjnym serwerze który upadł). Pozwoli to nam na wybranie odpowiedniego koloru. Bo dodawanie kilku blipów z kolorami tak jak było na tamtym serwerze możliwe ze zostanie uznane za zbędne, rozumiem, dlatego ja to widze tak jak napisalem.
Mechanik wybiera na nasze auto malowanie

Wybierany fioletowy

Mechanik maluje na fioletowo 

Czekamy na odpowiedni moment koloru. Podoba nam się?

Akceptujemy i placimy 700$

Każdy zadowolony!!

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, BlackWolf_97 napisał:

Na tak, ewentualnie możliwość podglądu danego odcienia, podczas wpisywania RGB, na naszym pojeździe. Wtedy widzimy, jak dany pojazd wygląda, w danym kolorze. 

Też to jest jakieś rozwiązanie, brałem to pod uwagę, ale nie wiem czy by brzysiowi  się tak chciało to robić. Bo fajną opcją jak u konkurencji co grałem to żeby samemu malować pojazd, ale to mała szansa, że przejdzie....

• Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

NIE

Nie jestem całkowicie przeciwny temu pomysłowi, ale...

Obecnie malowaniem zajmują się mechanicy, którzy jednocześnie naprawiają samochody. Na lakierowanie schodzi trochę czasu, co powoduje, że zdarza się, iż tworzą się długie kolejki. Chcesz szybko naprawić auto, a tu musisz czekać aż klient zaakceptuje nowe malowanie, bo nie umiał odpowiednio dobrać kolorów. Zaproponowana zmiana jeszcze bardziej wydłużyłaby lakierowanie i dlatego nie. Chyba, że... 

Jeżeli propozycja miałaby zostać wdrożona, lakierowaniem musieliby zajmować się lakiernicy na specjalnie do tego celu wyznaczonym stanowisku. Albo należałoby stworzyć osobno działające lakiernie (jako osobne interesy, które można byłoby posiadać), w których gracze samemu odpłatnie malowaliby swoje pojazdy. I to byłoby najlepsze rozwiązanie.

PS.
Jak dotąd nie miałem problemów z uzyskaniem pożądanych kolorów. Wystarczy pomóc sobie programem graficznym. Co wybrałem w programie, to uzyskałem w grze. W końcu po to są kody RGB dzięki którym można bardzo precyzyjnie ustawić różnice między kolorami.

Odnośnik do odpowiedzi