Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Aeshma Vertical
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): @Vexik
Data wydarzenia: 26.12.2020
Opis zdarzenia: Stałem w karambolu na trasie obok klubu nocnego po czym podjechała policja powiedziałem do kumpla skrót JP po czym policjant kazał zjechac na pobocze zrobilismy to wytlumaczyłem mu co ten skrot dla mnie znaczy lecz ok zgadzam sie juz z ta kara zostałem zabrany na komisariat i dostałem kare 2 h wiezienia.  Zostajesz uwięziony na 120 minut z powodu A05 A06 A07 D07 Jedyne co zrobiłem  to Powiedzenie wlasnie tego skrótu oraz miałem 6 gwiazdek do reszty sie odwołuje poniewaz ani nie przeszkadzałem w czynnosciach ani nie zachowywałem sie niestosownie do policjanta policjant proponował tez mandat w wysokosci 1700 $ na ktory tez sie nie zgodziłem 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

No, bardzo dużo dadzą logi z consoli skoro sytuacja miała miejsce na Voice Chatcie, nie było to samo JP a również parę innych słów, poza tym twój kolega tak się szczycił tym że posiada materiał, oraz że zostane ''wyjebany'' za ta sytuacje więc gdzie to nagranie (miało znaleźć się w skardze, ponieważ chciałem jeszcze za to ogarnąć ci mute). Co do sytuacji, staliście oraz blokowaliście drogę, podjechałem oraz użyłem poganiacza aby rozproszyć to zgromadzenie na samym środku rainbow na całych 2 pasach, wtem z twoich ust  zaczęły płynąć słowa mające na celu sprowokowania mojej osoby, olewałem to, jednakże miarka przebrała się kiedy twój kolega perfidnie wjechał mi na czołówkę, postanowiłem zatrzymać was i właśnie wtedy usłyszałem 2 serie zdań na moją osobę, poprosiłem was o zjechanie oraz abyś ty, osoba która prowokowała wysiadła, wziąłem cię na hq, oraz dałem ci wybór, mandat za te właśnie powody (A05 A06 A07), którego nie przyjąłeś, więc otrzymałeś w zamian jaila, gdzie miałeś otrzymać 60 minut za same powody A05 A06 A07, jednakże posiadałeś 6/6 gwiazdek więc otrzymałeś dodatkowe 60 minut co jest zapisane w taryfikatorze.

*poza tym odniosę się do tego co sam napisałeś, dlaczego skrót JP powiedziałeś do twojego kumpla akurat po użyciu przeze mnie poganiacza, gdzie wcześniej nawet słowem się do niego nie odzywałeś ?

Odnośnik do odpowiedzi

To w takim razie powiedz mi szczegóły albo ty pokaz nagranie ze mowie inne zdania w ktorych obrazam twoja osobe za ktora dostałbym muta po 1 nikt nie wyjechał ci na czołowke tylko oboje razem z moim kumplem jak podjechałes wytlumaczylismy ci ze chlop w turismo jechał pod prad i w nas wjechał pozniej gdy siedzielismy w aucie na srodku drogi razem z kolega rowniez powiedzielismy ci ze silnik nie odpala i nie moglismy ruszyc z miejsca odrazu zjechalismy na pobocze a dopiero jak zostałem zakuty spytałem sie czy dobrze sie czujesz bo najwidoczniej tak nie było nie złamałem zadnej zasady w punkcie A05 ani A06 poniewaz pracy tez ci nie utrudniałem poza tym sam nie masz nagrania jezdziłes sam na sluzbie a ja mam swiadka ktory tez cie wysmiał odrazu po tym jak zamknałes mnie w kajdanki chwile pozniej pod SAPD podjechał chlop w pomaranczowym bullecie zaczał

Nieznajomy MVF_GAE3: pdw
[2020-12-26 13:42:01] [Output] : [?] Nieznajomy MVF_GAE3: jp
[2020-12-26 13:42:52] [Output] : [70] AeshmaVertical: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[2020-12-26 13:42:56] [Output] : [?] Nieznajomy MVF_GAE3: PDW 

ktory napisał ten sam skrot ktory powiedziałem w twoim kierunku a jemu juz nic nie zrobiłes 

POZA TYM w taryfikatorze jest napisane 30 minut za D07 przy dobrowolnym oddaniu sie jest 30 minut odsiadki jednakze postanowiłes dac 60 

tak jakbym uciekał ci niewiadomo ile czasu. zjechalismy odrazu jak silnik odpalił 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
23 minuty temu, AeshmaVertical napisał:

To w takim razie powiedz mi szczegóły albo ty pokaz nagranie ze mowie inne zdania w ktorych obrazam twoja osobe za ktora dostałbym muta po 1 nikt nie wyjechał ci na czołowke tylko oboje razem z moim kumplem jak podjechałes wytlumaczylismy ci ze chlop w turismo jechał pod prad i w nas wjechał pozniej gdy siedzielismy w aucie na srodku drogi razem z kolega rowniez powiedzielismy ci ze silnik nie odpala i nie moglismy ruszyc z miejsca odrazu zjechalismy na pobocze a dopiero jak zostałem zakuty spytałem sie czy dobrze sie czujesz bo najwidoczniej tak nie było nie złamałem zadnej zasady w punkcie A05 ani A06 poniewaz pracy tez ci nie utrudniałem poza tym sam nie masz nagrania jezdziłes sam na sluzbie a ja mam swiadka ktory tez cie wysmiał odrazu po tym jak zamknałes mnie w kajdanki chwile pozniej pod SAPD podjechał chlop w pomaranczowym bullecie zaczał

Nieznajomy MVF_GAE3: pdw
[2020-12-26 13:42:01] [Output] : [?] Nieznajomy MVF_GAE3: jp
[2020-12-26 13:42:52] [Output] : [70] AeshmaVertical: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[2020-12-26 13:42:56] [Output] : [?] Nieznajomy MVF_GAE3: PDW 

ktory napisał ten sam skrot ktory powiedziałem w twoim kierunku a jemu juz nic nie zrobiłes 

POZA TYM w taryfikatorze jest napisane 30 minut za D07 przy dobrowolnym oddaniu sie jest 30 minut odsiadki jednakze postanowiłes dac 60 

tak jakbym uciekał ci niewiadomo ile czasu. zjechalismy odrazu jak silnik odpalił 

Drogi kolego, to prawda jest 30 minut za dobrowolne oddanie, ale ty się nie oddałeś dobrowolnie, więc masz 60 😉

To ty masz dostarczyć dowody na moją winę, nie ja na swoją niewinność.

kolejną rzeczą jest fakt tego że według ciebie nie utrudniałeś mi pracy, dopiero za 4 prośbą opuszczenia pojazdu postanowiłeś łaskawie wysiąść, więc otrzymałeś również ten powód ponieważ nie byłeś za bardzo chętny do współpracy od samego początku, więc ten fakt + cbk w moją stronę podsumowałem również tym powodem 😉

Edytowane przez Vexik
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
1 minutę temu, AeshmaVertical napisał:

oddałem ci sie dobrowolnie nie goniłes mnie poscigu nie było kazałes wysiasc z auta i wysiadlem 

nie strzelałes poprostu wysiadlem i mnie zakułes 

Dobrowolne oddanie panie kolego, jest to zgłoszenie się samemu do funkcjonariusza z prośbą o zakucie w zamian za usunięcie gwiazdek, a nie wyjście z pojazdu co było nomen omen twoim obowiązkiem 😛

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
2 minuty temu, AeshmaVertical napisał:

ciekawie w sumie to i tak administracja nic z toba nie zrobi ja nie mam dowodow reka bozia cie ukara marnotractwo czasu było przyjemnoscia 

No, a co ma zrobić skoro wypełniam swoje obowiązki jedynie ?

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.12.2020 o 19:27, AeshmaVertical napisał:

Oddanie = zgłoszenie się do funkcjonariuszy. Jeśli przeszkadzałeś i utrudniałeś ruch, funkcjonariusze Cię zgarneli, do tego nie ma dowodów jednoznacznie uznających winę funkcjonariuszy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy