Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Praca strażak

Krixo

Pytanie

Byłem w pracy "STRAŻAK" i graliśmy we 2 ja i jakiś random i nagle go wyrzuciło internet chyba padł czy coś... I straciłem około 82 tysięcy czyli 41 tys. na głowe czy jest możliwość odzyskać te pieniądze? Trochę siedziałem nad tym strażakiem żeby zarobić takie pieniądze... Szkoda byłoby stracić to...  😕

Odnośnik do odpowiedzi

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Obawiam się, że nie odzyskasz tych pieniędzy, gdyż powód wywalenia nie leżał po stronie serwera. Ty też nie zawiniłeś skoro wywaliło drugiego gracza, ale równie dobrze mogło być tak, że on po prostu opuścił grę. Nie gdybam, bo ostateczny głos leży po stronie administracji. Fakt, że przydałaby się jakaś ochrona przed takimi incydentami.

PS.

Ciekawostka lub raczej ostrzeżenie w pracy jako medyk. Zdarzają się zgłoszenia od graczy, gdzie punkt zgłoszenia "wisi" w powietrzu (miałem tak 2x), bo gracza zabiło w locie. Gracza można uleczyć, o ile spadł na ziemię (raz obaj wisieli wysoko bez możliwości ich dosięgnięcia). Jednak zgłoszenie tkwi jako niezrealizowane, bo wciąż nie dotarło się na miejsce. Skutkiem tego nie ma możliwości przyjęcia kolejnego. Jak się zjedzie zdać karetkę, by odebrać pieniądze, pojazd buguje się i wrzuca go do garażu wraz z nami. Pieniędzy nie dostajemy, praca nie zostaje przerwana, a punkt zdania pojazdu znika. Gdy wysiądziemy z karetki, już nie wsiądziemy. Jedynie, co możemy zrobić, to wyjść z serwera i wejść ponownie, ale o pieniądzach można zapomnieć. Chyba, że mamy wszystko nagrane.

Jedyne, co przychodzi mi teraz do głowy to w takiej sytuacji poprosić o pomoc kogoś z helikopterem, by podrzucił nas do punktu zgłoszenia, ale nie zawsze jest to możliwe do zrealizowania. No i trzeba pamiętać o nieubłaganie upływającym czasie pracy. Dlatego nadal uważam, że przydałaby się możliwość zrezygnowania z przyjętego zgłoszenia.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Pracując z innymi, musisz liczyć się z tym kogo bierzesz do zespołu. 

Odpowiadamy tylko za błędy ze strony serwera nie graczy, gdyby błąd wystąpił ze strony serwera, to gotowka zostałaby zwrócona. 

Następnym razem patrz na to z kim podejmujesz się pracy. 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Moderator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy