Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Promo serwera - Falc1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Falc1
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam zarówno graczy jak i zarząd serwera. Wpadłem na dość kontrowersyjny pomysł, ale myślę że jest to świetna forma zarówno promocji serwera jak i pomocy potrzebującym. Przechodząc do sedna: Każdy chyba kojarzy WOŚP prawda?  Czemu by nie zrobić licytacji przedmiotów z logiem serwera ? Nie wiem jakieś kubki, podkładki pod mysz lub jakieś breloczki czy coś w tym stylu? Ja sam chętnie nabył bym jakiś gadżet serwerowy chociażby kubek. Myślę że to fajna forma promocji serwera i sytuacja win-win (my możemy wylicytować jakiś fajny itemek, a WOŚP dostanie parę groszy do zrzutki) Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o moim pomyślę.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie opłacało by się Paradise  bo np. wydadzą 1k zł na np. 5 osób które pograją max mies. Na promocji serwera jestem na TAK bo to jest fajny serwer na platformie MTA ale promka bardziej na YT się opłacała.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.01.2021 o 22:20, KANO1 napisał:

Nie opłacało by się Paradise  bo np. wydadzą 1k zł na np. 5 osób które pograją max mies. Na promocji serwera jestem na TAK bo to jest fajny serwer na platformie MTA ale promka bardziej na YT się opłacała.

Nie chodzi o samą promocję serwera ale też o pomoc innym. Nikt nie mówi o wydawaniu tysiąca, czy więcej - zrobienie powiedzmy 5 kubków, 10 breloczków i 5 koszulek to koszty w granicach 300-400 złotych, nawet już niech by zarząd z tych licytacji wziął sobie te pieniądze, które wydał na produkcję tych gadżetów a resztę przelał na WOŚP.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy