Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Serwer] Skarga na DonOniX

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: FreSco 
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): @DonOniX https://paradise-rpg.pl/profile/9800-dononix/
Data wydarzenia: 23.12.2020
Opis zdarzenia: Policja zawinęła mnie pod sklepem i wsadziła do radiowozu po czym odwiozła mnie do więzienia pytając ich o powód odpowiedzieli mi że Ucieczka z więzienia a powód odsiadki dali mi "LG - C18.'
Dowody i coś od siebie: Faktycznie uciekałem z więzienia, konkretniej dwa razy lecz było to wczoraj i po obu ucieczkach zostałem złapany (po pierwszej ucieczce uciekłem jeszcze raz, a po drugiej odsiedziałem już swój cały wyrok i legalnie opuściłem mury więzienia). W momencie aresztowania nie miałem żadnych gwiazdek poszukiwania ani żadnych nielegalnych przedmiotów przy sobie nie nosiłem. Tak więc wychodzi na to że aktualnie zostałem zamknięty do więzienia drugi raz za to samo przewinienie co moim zdaniem jest nie dopuszczalne, odsiedziałem swoje to nikt nie powinien mnie zamykać do więzienia, mam nadzieje że sprawa zostanie jak najszybciej wyjaśniona. Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru oraz spokojnych i wesołych świąt ';D

https://imgur.com/BuOw2wS

Edytowane przez FreSco
  • Lubię To 4
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, DonOniX napisał:

Zostałeś złapany tylko za 1 ucieczkę, za 2 został ci wpisany list gończy. Wystarczy logi posprawdzać, jail był za właśnie ta 2 ucieczkę 

Przecież po tej drugiej ucieczce ponownie zostałem złapany po około 7 minutach od ucieczki, tak więc za tą drugą też siedziałem.. 

Edytowane przez FreSco
  • Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi

1. Uciekłem z więzienia

2.. Zgubiłem SAPD i wylogowałem się z serwera

3. Po kilku/kilkunastu minutach wróciłem ponownie na serwer

4. Zostałem złapany w policyjnej prowokacji pod mechanikiem LV i TRAFIŁEM DO WIĘZIENIA ZA PIERWSZĄ UCIECZKĘ

5. Uciekłem z więzienia ponownie 

6.  Po ucieczce nikt się mną nie zainteresował i oddaliłem się od więzienia

7.  SAPD rozpoczęło za mną pościg w LS i złapali mnie gdzieś po za miastem i TRAFIŁEM DO WIĘZIENIA ZA DRUGĄ UCIECZKĘ

8. Odsiedziałem nałożony mi wyrok i legalnie opuściłem jaila

Mam nadzieje że jeśli w takiej formie wszystko zrozumiesz, pozdrawiam, wesołych świąt! ':D

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, FreSco napisał:

6.  Po ucieczce nikt się mną nie zainteresował i oddaliłem się od więzienia

image.png.326f42110fc94775070171adab476d23.png

image.thumb.png.ec02b17cead189ddc5cee5697045e53e.png

Nikt się nie interesował, bo nałożyli list gończy i potem Cię znaleźli, poszedłeś siedzieć za list gończy....

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy