Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Skarga] DonOniX - Nerfikus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Nerfikus
Nick oskarżonego: @DonOniX
Data i godzina zajścia: 21:10-15
Powód skargi: Zabranie mnie do radiowozu podczas bw oraz strzelanin gangów na skejtparku
Opis zdarzenia: A wiec tak nie majac prawka zapitalam na skejta po czym wale się tam 10-15m podjeżdża @DonOniX i mnie zabiera z skejta na jaila na 110m!
Dowody: https://streamable.com/skf0gq fragmęt 30sek
Coś od siebie: Proszę ukarać ich bo nie można się wklejać w strzelaniny gangów 🙂

jeszcze mnie zabił -_-

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Jako iż posiadam wyższy stopień oraz byłem na samej sytuacji w tym samym radiowozie co oskarżony @DonOniX wypowiem się jako pierwszy. Akcja zaczęła się od randomowego dołączenia twojej osoby (z dachu) do akcji twoich kolegów z VLA [Klik], wbiłeś nam BW, jednakże nie dysponowaliśmy w tym momencie jednostką lotniczą przez co dostaliśmy informacje (od wyżej położonego funkcjonariusza) aby pozostawić cię do momentu twojego zejścia z tego dachu oraz pierwszego wykroczenia, w tym przypadku na pościgu od początku miał obowiązywać kod czarny (co oznacza pacyfikacje). Rozpoczęły się poszukiwania twojej osoby, w momencie w którym patrolowaliśmy ulicę zauważyliśmy twoją osobę na skate parku (w tym momencie na BW), a więc zgłosiliśmy zagrożenie funkcjonariuszy oraz na miejsce przybyło więcej jednostek na sygnałach, staliśmy na sygnałach (bodajże 3 jednostki) oraz oczekiwaliśmy na twój odzew po wstaniu z BW, miałeś do wyboru aby rozpocząć ucieczkę, oddać się, lub rozpocząć ostrzał, jednakże ty po chwili postanowiłeś wbić się w bohaterską akcje innego gangu (co widać już na załączonym przez ciebie nagraniu), a więc został rozpoczęty ostrzał ze strony @DonOniX'a, otrzymałeś bw, zostałeś zawinięty.

Poza tym całą sytuacje wytłumaczyliśmy ci już podczas transportu na SP jednakże i tak stałeś przy swoich racjach przy okazji wykłócając się o kompetencje funkcjonariuszy.

5 minut temu, Vexik napisał:

Jako iż posiadam wyższy stopień oraz byłem na samej sytuacji w tym samym radiowozie co oskarżony @DonOniX wypowiem się jako pierwszy. Akcja zaczęła się od randomowego dołączenia twojej osoby (z dachu) do akcji twoich kolegów z VLA [Klik], wbiłeś nam BW, jednakże nie dysponowaliśmy w tym momencie jednostką lotniczą przez co dostaliśmy informacje (od wyżej położonego funkcjonariusza) aby pozostawić cię do momentu twojego zejścia z tego dachu oraz pierwszego wykroczenia, w tym przypadku na pościgu od początku miał obowiązywać kod czarny (co oznacza pacyfikacje). Rozpoczęły się poszukiwania twojej osoby, w momencie w którym patrolowaliśmy ulicę zauważyliśmy twoją osobę na skate parku (w tym momencie na BW), a więc zgłosiliśmy zagrożenie funkcjonariuszy oraz na miejsce przybyło więcej jednostek na sygnałach, staliśmy na sygnałach (bodajże 3 jednostki) oraz oczekiwaliśmy na twój odzew po wstaniu z BW, miałeś do wyboru aby rozpocząć ucieczkę, oddać się, lub rozpocząć ostrzał, jednakże ty po chwili postanowiłeś wbić się w bohaterską akcje innego gangu (co widać już na załączonym przez ciebie nagraniu), a więc został rozpoczęty ostrzał ze strony @DonOniX'a, otrzymałeś bw, zostałeś zawinięty, więc nie wiem o co właściwie się rozchodzi w twojej skardze 🙂

Poza tym całą sytuacje wytłumaczyliśmy ci już podczas transportu na SP jednakże i tak stałeś przy swoich racjach przy okazji wykłócając się o kompetencje funkcjonariuszy.

Dopiszę jeszcze, że byłeś tego w pełni świadom, że zostaniesz złapany przy najbliższej okazji, ponieważ pisałeś ze mną na pm po zabiciu mnie z dachu (oraz 2 / lub nawet 3 zabiciu ciebie na tym dachu)

Edytowane przez Vexik
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jesteście śmieszni. Od akcji mineło 15minut to, że dałem 30sekundową powtórkę nic was nie tłumaczy biłęm sie tam 15minut a was nie widziałem jedyne kogo widziałem to medyków lecz na załączonym ode mnie nagraniu można was zauważyć (Końcówka akcji przez was) co nie zmienia faktu, że gdy się rozpoczyna strzelanina między gangami to do póki się nie rozejdziemy trwa bitka a wiec nie macie prawa ingerować. A co do bitki na Skejcie z gangiem VLA owszem stałęm na dachu i was obserwowałem bo nie chciałem jaila lecz po zabiciu moich wychylił się jakiś cadet od was i mnie zabił a więc schowałem sie i nie wychylałem aby nie brać udziału ale wy wielcy kochani sapdy postanowiliście aby mi wbić jeszcze raz bw! lecz tym razem się wybroniłem bo nie będę dawać się zabijać gdy nic nie robie

8 minut temu, Vexik napisał:

Dopiszę jeszcze, że byłeś tego w pełni świadom, że zostaniesz złapany przy najbliższej okazji, ponieważ pisałeś ze mną na pm po zabiciu mnie z dachu (oraz 2 / lub nawet 3 zabiciu ciebie na tym dachu)

Wytłumaczyłem wyżej. Napisałem do ciebie na pm coś w rodzaju, że nie dam się znowu zabić i chyba nawet przeprosiłem ale w obronie własnej nie pamiętam.... 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
1 minutę temu, Nerfikus napisał:

Jesteście śmieszni. Od akcji mineło 15minut to, że dałem 30sekundową powtórkę nic was nie tłumaczy biłęm sie tam 15minut a was nie widziałem jedyne kogo widziałem to medyków lecz na załączonym ode mnie nagraniu można was zauważyć (Końcówka akcji przez was) co nie zmienia faktu, że gdy się rozpoczyna strzelanina między gangami to do póki się nie rozejdziemy trwa bitka a wiec nie macie prawa ingerować. A co do bitki na Skejcie z gangiem VLA owszem stałęm na dachu i was obserwowałem bo nie chciałem jaila lecz po zabiciu moich wychylił się jakiś cadet od was i mnie zabił a więc schowałem sie i nie wychylałem aby nie brać udziału ale wy wielcy kochani sapdy postanowiliście aby mi wbić jeszcze raz bw! lecz tym razem się wybroniłem bo nie będę dawać się zabijać gdy nic nie robie

Poszukiwania mogą trwać do 30 minut po pierwsze, po drugie według twojego rozumowaniu w momencie w którym dostaniesz bw, biegnąc do kolejnej walki po nim jesteś nie do zawinięcia, więc jakbyś bił się 60 minut to mielibyśmy tyle stać obok ciebie oraz patrzeć jak się bijesz ?

Kolejną rzeczą jest sam fakt strzelaniny, w momencie w którym używasz broni bezpośrednio koło nas, jesteśmy w stanie cię zawinąć bez dodatkowego powodu.

6 minut temu, Nerfikus napisał:

Poza tym nie zastanawiał cię widok 2 radiolek bezpośrednio obok ciebie na sygnałach świetlnych? Raczej nie zdarza nam się stać tak o na sygnałach tym bardziej w grupie

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Vexik napisał:

Poszukiwania mogą trwać do 30 minut po pierwsze, po drugie według twojego rozumowaniu w momencie w którym dostaniesz bw, biegnąc do kolejnej walki po nim jesteś nie do zawinięcia, więc jakbyś bił się 60 minut to mielibyśmy tyle stać obok ciebie oraz patrzeć jak się bijesz ?

Kolejną rzeczą jest sam fakt strzelaniny, w momencie w którym używasz broni bezpośrednio koło nas, jesteśmy w stanie cię zawinąć bez dodatkowego powodu.

Nie moja wina, że nie macie nic innego do roboty poza staniem i gnębieniem... Używanie broni palnej było w obronie własnej gdyż bez prawa jazdy nic nie zrobie a nie chce stracić strzelania do 0% przez te scripty.... Mimo tego wszystkiego jeśli byście mi powiedzieli, że jestem poszukiwany czy coś to bym może się oddał hm? Bo tak się składa, że dnia dzisiejszego już odsiedziałem 90m poczym postrzelałem sie chwile i co ? znowu jail tym razem za nic. Ja też nie będę stał jak ten słup i czekał aż mnie zabijecie trylion razy i spadnie mi strzelania do 0 itd.  

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
8 minut temu, Nerfikus napisał:

Nie moja wina, że nie macie nic innego do roboty poza staniem i gnębieniem... Używanie broni palnej było w obronie własnej gdyż bez prawa jazdy nic nie zrobie a nie chce stracić strzelania do 0% przez te scripty.... Mimo tego wszystkiego jeśli byście mi powiedzieli, że jestem poszukiwany czy coś to bym może się oddał hm? Bo tak się składa, że dnia dzisiejszego już odsiedziałem 90m poczym postrzelałem sie chwile i co ? znowu jail tym razem za nic. Ja też nie będę stał jak ten słup i czekał aż mnie zabijecie trylion razy i spadnie mi strzelania do 0 itd.  

I to że nie chciałeś aby strzelanie spadło ci do 0% ma cię usprawiedliwić po 2/3 krotnym ataku na funkcjonariuszy ? Sam wiedziałeś, że jesteś poszukiwany ponieważ byłeś świadomy zabicia mnie (po pmce od ciebie to wywnioskowałem ;]) a raczej nie wydaje mi się żebyś po takim stażu w org przestępczych nie wiedział jak działa zabicie funkcjonariuszy 😕

Z resztą niech @DonOniX się jeszcze wypowie jak to wyglądało z jego strony, ponieważ to on kierował pojazdem którym się poruszaliśmy, a ja przez jakiś czas byłem na alt tabie, więc może on będzie w stanie ci szczegółowiej wytłumaczyć akcje z jego strony.

Edytowane przez Vexik
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Vexik napisał:

I to że nie chciałeś aby strzelanie spadło ci do 0% ma cię usprawiedliwić po 2/3 krotnym ataku na funkcjonariuszy ? Sam wiedziałeś, że jesteś poszukiwany ponieważ byłeś świadomy zabicia mnie (po pmce od ciebie to wywnioskowałem ;]) a raczej nie wydaje mi się żebyś po takim stażu w org przestępczych nie wiedział jak działa zabicie funkcjonariuszy 😕

W świecie ganguska byłem może 10 razy na akcjach z sapd takich bitkach nie licząc napadów... co do ataku 2/3 razy oj nie prawda 😉

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Teraz, Nerfikus napisał:

W świecie ganguska byłem może 10 razy na akcjach z sapd takich bitkach nie licząc napadów... co do ataku 2/3 razy oj nie prawda 😉

2 razy z dachu, 1 na akcji załączonej w nagraniu, strzały były oddane blisko nas więc zostaliśmy w pewnym stopniu zagrożeniu co może być uznane jako również atak 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Vexik napisał:

2 razy z dachu, 1 na akcji załączonej w nagraniu, strzały były oddane blisko nas więc zostaliśmy w pewnym stopniu zagrożeniu co może być uznane jako również atak 🙂

jeśli strzały nie zostają oddane w waszą stronę a w własnie obronie do gangów, które mnie zaatakowały nie macie prawa mnie atakować. max 2 razy tego się zgodzę obiłem chyba tam kogoś lekko za 1 razem za drugim tylko oglądałem za 3 czułem się zagrożony to cię odwaliłem a 4 raz się nie liczy z tego nam wychodzą 4 sytuacje lecz dla mnie jedna 🙂

2 minuty temu, DonOniX napisał:

krótka piłka, podjeżdżam, puszczam binda i czekam co zrobisz. Zaczynasz sie bic z innymi to nie bede stal i czekal az skonczysz. Dobrze wiesz co zrobiles wczesniej na akcji

Oj i tu się wkopałeś kocie 🙂 czego? Nie ma binda abym się zatrzymał czy coś od razu ostrzał z du*y i co? zakucie  

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.12.2020 o 22:21, Nerfikus napisał:

czułem się zagrożony to cię odwaliłem

Zabiłeś funkcjonariusza, nałożyli na Ciebie status do pacyfikacji, zostałeś spacyfikowany i zabrany na jail. Powineneś się z tym liczyć strzelając do SAPD, a wytłumaczenia, że strzelałeś się z innym gangiem są useless, bo SAPD może się wtrącić w strzelaninę między gangami, jeśli ta rozpoczyna się obok patrolu - tu się rozpoczeła.

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy