Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] minimapa/radar dla sapd - MIXKOR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MIXKOR
Czego dotyczy propozycja?: Serwera
Opis propozycji: prosto i na temat albo blokujecie uzywanie minimapki dla sapd albo po prostu podczas sluzby zeby sapd nikogo nie widzialo czy cos bo to serio denerwuje nie dosc ze sie poszukiwany stara zeby ich zgubic to oni se tylko minimape odpala i juz maja poszukiwanego namierzone

• Zabawne 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MIXKOR napisał:

Nick: MIXKOR
Czego dotyczy propozycja?: Serwera
Opis propozycji: prosto i na temat albo blokujecie uzywanie minimapki dla sapd albo po prostu podczas sluzby zeby sapd nikogo nie widzialo czy cos bo to serio denerwuje nie dosc ze sie poszukiwany stara zeby ich zgubic to oni se tylko minimape odpala i juz maja poszukiwanego namierzone

X D

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, La_Chmura napisał:

Graj RP to minimapka nie będzie używana. Proste? Proste 🙃

Ja uciekłem z więzienia, odrazu po ucieczce nikt się mną nie zainteresował, jechałem przepisowo nie ścinając nawet zakrętów, moje auto było naprawione i nie wzbudzało żadnych podejrzeń mimo to po około 7 minutach od ucieczki zostałem namierzony przez funkcjonariuszy SAPD którzy odrazu rozpoczęli pościg za moim pojazdem, i niby w jaki sposób oni mnie namierzyli? Bo na pewno nie było to żadne RP. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Kajersky napisał:

1. Idź do gangu, załóż maske - nie widzimy Cię
2. Jeździj RP, nie używamy minimapy
3. Jeździj umiejętnie, a nie rozbijaj się o każdą lampe.

Ogólnie to na nie.

myslisz ze specjalnie bede do gangu dolaczal zeby mnie nie bylo widac na radarze? wedlug mnie maska powinna byc dostepna dla kazdego

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, FreSco napisał:

Ja uciekłem z więzienia, odrazu po ucieczce nikt się mną nie zainteresował, jechałem przepisowo nie ścinając nawet zakrętów, moje auto było naprawione i nie wzbudzało żadnych podejrzeń mimo to po około 7 minutach od ucieczki zostałem namierzony przez funkcjonariuszy SAPD którzy odrazu rozpoczęli pościg za moim pojazdem, i niby w jaki sposób oni mnie namierzyli? Bo na pewno nie było to żadne RP. 

Równie dobrze owy pojazd danej marki, danego koloru mógł być poszukiwany dlatego chcieli rozpocząć do ciebie interwencję ale że się nie zatrzymałeś to rozpoczęli za tobą pościg

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, La_Chmura napisał:

Równie dobrze owy pojazd danej marki, danego koloru mógł być poszukiwany dlatego chcieli rozpocząć do ciebie interwencję ale że się nie zatrzymałeś to rozpoczęli za tobą pościg

nie ma takiej opcji bo jechalem buffalo z tylu niego od poczatku poscigu nie bylo zadnego policjanta na wiezieniu ani obok dopiero w ls podjechal radiowoz i sie zaczal poscig

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to powiem tak, Kajerski bardzo dobrze opisał ci w 3 punktach dlaczego na nie ale dodam od siebie to że jezeli jest rp to jest rp ( znaczy nie uzywamy radaru - tak potrafimy przegrywać, wystarczy umieć odgrywać i umiejętnie jeździć ).

Podsumowując całą propozycje to na Nie

Odnośnik do odpowiedzi

Należałoby wprowadzić system znany m.in. z GTA 5, czyli SAPD byłaby informowana o osobie poszukiwanej tylko, gdyby ta znajdowała się w pobliżu. Niekoniecznie w zasięgu wzroku, ale np. w promieniu 200 metrów. Jeżeli osoba zdołałaby uciec i umiejętnie unikałaby SAPD, po jakimś czasie poziom zainteresowania powinien spadać. Nie od razu do 0, lecz stopniowo, np. 1 gwiazdka co 48 godzin. O ile poszukiwany byłby grzeczny.

Taka propozycja już kiedyś padła, ale chyba zniknęła w odmętach innych spraw. Zresztą nie śledziłem jej dalszych losów.

Odnośnik do odpowiedzi