Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Poprawa handlingu Diablo - BlackWolf_97

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BlackWolf_97

Czego dotyczy propozycja?: Serwer

Opis propozycji: Proponuję, aby poprawić zachowanie pojazdu przy dużych prędkościach. Była zmiana handlingu niedawno dla unikatów, w tym diablo właśnie. Zakupiłam ten pojazd, przed danymi zmianami. Jeździł naprawdę dobrze, bez żadnych zbędnych poślizgów, które utrudniają jazdę. Jednakże jeżdżąc nim ostatnio, po zmianie prowadzenia, zauważyłam, że łatwiej mu wpaść w poślizg. Nie chodzi tu o plamy, czy brak umiejętności jazdy, bo jeździłam wszystkimi pojazdami i nie mam żadnych problemów z tym. Chciałabym, aby się przede wszystkim wypowiedziały osoby posiadające te auto. Im najłatwiej będzie się wypowiedzieć. Są odczucia jakby po prostu tył pojazdu nagle tracił kontakt z podłożem i nagle auto po dotknięciu tylnymi kołami podłoża, wpada w poślizg. Często nie da się tego opanować i np lądujemy w wodzie, lub na kierowcy jadącym poprawnie swoim pasem naprzeciw. Możliwe, że tył nie jest wystarczająco dociążony. A to naprawdę super auto i delikatna poprawka handlingu, sprawi że będzie większą frajda z jazdy 😉 To taka moja subiektywna opinia 😉 Miłego dzionka wszystkim oraz Wesołych Świąt ❤ Zapraszam do dyskusji. 

Odnośnik do odpowiedzi

To trzeba uważniej jeździć, to nie będzie takich problemów. Ja nie mam problemów, bo umiem opanować swoje pojazdy w czasie szybkich jazd po drogach San Andreas do tego przystosowanym. A mam głównie sportowe pojazdy - Bulleta, Cometa, Sultana + Sandkinga, Sancheza. Ale skupiamy się na sportowych, unikatowych pojazdach, bo o te pojazdy jest owa propozycja. No, ale - skoro jest aż taki problem z tym pojazdem (Diablo), bo o ten pojazd jest propozycja, to trzeba to lekko poprawić - skoro takie osoby jak Ty @BlackWolf_97 - mają problemy z owymi pojazdami (Diablo), innymi podobnymi pojazdami.

Dlatego w tym jestem na tak. Adios. 

Edytowane przez SprytsBeng
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, SprytsBeng napisał:

To trzeba uważniej jeździć, to nie będzie takich problemów. Ja nie mam problemów, bo umiem opanować swoje pojazdy w czasie szybkich jazd, a mam głównie sportowe pojazdy - Bulleta, Cometa, Sultana + Sandkinga, Sancheza. Ale skupiamy się na sportowych, unikatowych pojazdach, bo o te pojazdy jest propozycja. No, ale -skoro jest aż taki problem z tym pojazdem (Diablo), to trzeba to lekko poprawić - skoro takie osoby jak Ty @BlackWolf_97 - mają problemy z owymi pojazdami (Diablo), innymi podobnymi pojazdami.

Dlatego w tym jestem na tak. Adios. 

Rozumiem Cię Tobi, ale masz zakręt i górkę, jedziesz szybko a tu nagle auto Ci wywija du**ą i hamowanie często nie pomaga, bo auto Ci skręca i w barierkę lecisz. Po prostu jak dla mnie wcześniej było lepiej, może da się coś delikatnie poprawić. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BlackWolf_97 napisał:

Rozumiem Cię Tobi, ale masz zakręt i górkę, jedziesz szybko a tu nagle auto Ci wywija du**ą i hamowanie często nie pomaga, bo auto Ci skręca i w barierkę lecisz. Po prostu jak dla mnie wcześniej było lepiej, może da się coś delikatnie poprawić. 

Rozumiem co takie osoby jak Ty czują. Zobaczymy - czy ta propozycja przejdzie, czy nie. Zobaczymy. Trzymam kciuki. Pozdrawiam. Również wesołych świąt. ❤️

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Też napotkałem ten sam problem, kupiłem Diablo przed zmianami i prowadziło  się bardzo przyjemnie. Teraz po zmianach jest dużo gorzej, auto jest mniej stabilne zarzuca w bardziej losowych momentach du**ą oraz ktoś chyba przewody hamulcowe odciął bo zatrzymywanie się nim bez hamulców zajmuję pół autostrady LS-LV, a wcześniej było normalnie. Handling diablo był bardzo przyjemny, niepotrzebnie go ktoś ruszał.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Klimient napisał:

Też napotkałem ten sam problem, kupiłem Diablo przed zmianami i prowadziło  się bardzo przyjemnie. Teraz po zmianach jest dużo gorzej, auto jest mniej stabilne zarzuca w bardziej losowych momentach du**ą oraz ktoś chyba przewody hamulcowe odciął bo zatrzymywanie się nim bez hamulców zajmuję pół autostrady LS-LV, a wcześniej było normalnie. Handling diablo był bardzo przyjemny, niepotrzebnie go ktoś ruszał.

Wystarczy, że delikatnie zacznie go rzucać, jedziesz szybko, w końcu o to tu chodzi w tych pojazdach, i kaplica. Ciężko opanować, żeby nie uderzyć w cokolwiek albo wypaść z trasy. Jazda z ASR i bez ASR, bez znaczenia - chociaż z ASR jeszcze lżejszy się robi, jak można to tak nazwać. 

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Fisekpl124 napisał:

Na tak. Najlepiej byłoby gdyby tego typu pojazdy z ASR prowadziły się jak przed zmianą handlingu, lecz bez niego, handling by pozostał bez zmian

Właśnie w tym modelu bez ASR pojazd się prowadzi nie najgorzej, ale z ASR to już jest kosmos. Stąd propozycja. Bo naprawdę było dobrze. 

Odnośnik do odpowiedzi