Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] <Lokaty bankowe> - <Jack_Daniel's>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jack_Daniel's

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]

Opis propozycji: proponuję wprowadzić LOKATY BANKOWE które będą funkcjonować w ten sposób że np gracz wpłaca do lokaty 500 tysięcy na przykład na miesiąc (bez możliwości wcześniejszej wypłaty) i taka lokata po miesiącu zostaje oprocentowana ustalonym procentem przez zarząd i gracz po miesiącu wypłaca np. 700 tysięcy, czyli na lokacie zarobił 200 tysiecy w miesiąc. Ponad to, proponuję tez wprowadzić pożyczki z tych pieniędzy z lokat, graczom którzy pożyczyli pieniądze mogą codziennie automatycznie brać z konta pieniądze tak aby pożyczka spłaciła się bez oszustwa. Myślę że poerwsza część mojej propozycji jest przydatna druga część moze być juz troche pomieszana ale to już do oceny zarządu, pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie - Jest to dość ciekawy pomysł, aczkolwiek już wystarczająco łatwo się dorobić, więc uważam że coś takiego jest po prostu niepotrzebne. Szczególnie że przez taki łatwy zarobek graczom odechce się pracować i będą wpłacać większość majątku na lokatę i wracać na serwer po kilku miesiącach. Ale to tylko moje zdanie.

5 minut temu, BlackWolf_97 napisał:

Za dużo zamieszania, za dużo kombinowania. To nie RP, tylko RPG. Zbędne. Na nie. 

No i jak najbardziej zgadzam się z tą panią.

Edytowane przez L_Haze
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy