Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Serwer] Skarga na crazeq.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick; Dawidekk81

Nick oskarżonego; @crazeq , https://paradise-rpg.pl/profile/5883-crazeq/

Data wydarzenia; 18.12.20

Opis wydarzenia; Sytuacja miała miejsce w LV gdzie wraz z moim kolegą podróżowaliśmy zostaliśmy zatrzymani przez radiowóz mój kolega był kierowcą wiec to on odpowiadał ale nie o tym... Za chwilę podjechał kolejny w którym właśnie był Pan oskarżony, znudzony sytuacją postanowiłem sobie zażartować i powiedziałem "co to za zlot piesków" Funkcjonariusz słyszący co powiedziałem wściekły kazał powtórzyć po nie udanej próbie, cytuje kazał "wy*********ć z auta bo mi pomoże" rozmowa trwała długo byłem licznie wyzywany i konwersacja ustała gdy dostałem 1h w więzieniu. Podczas konwersacji z Panem policjantem padało dużo gorzkich słów z jego strony jak i z mojej większości nie spamiętałem no bo wszystko było pod wpływem chwili, natomiast moim zdaniem funkcjonariusz na służbie nie powinien tak podchodzić do sytuacji, gdzie sam kiedyś gdzieś admin wspomniał, że jeśli ktoś ma "mocną psyche" to zaprasza do składania podań do sapdu. Wydaje mi się że ten gość tam nie pasuje jego kolega który z nim jechał też nie najlepiej się zachował ale to pominę bo głównym powodem mojej lektury jest crazeq.

Dowody i coś od siebie; I tu jest problem nie miałem nagrywania bo jak mówiłem to była chwila nie było czasu jedynie mogę podać nick kolegi ( @Karoll0075 ) który ze mną jechał i może potwierdzić moje zdanie oraz mam nadzieje że jeśli policjant był cwany na głosowym na serwie to i tu pokaże jaki to on nie jest i przyzna się do tego co zrobił. Liczę na jakieś ukaranie bądź chociaż rozmowę dyscyplinującą z funkcjonariuszem. To wszystko:) 

Edytowane przez Dawidekk81
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Dawidekk81 napisał:

nic takiego nie mówiłem, szkoda że nie cytujesz swoich pięknych słow ale widze że ty nei dość że bez mózgu to i bez honoru 😉

Obraza w skardze, w takim razie proponuję od razu ją odrzucić skoro oskarżyciel nie posiada ani trochę szacunku do oskarżonego w skardze.

• Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Dawidekk81 napisał:

gdyby nie było takiej sytaucji bys sie wypierała a mowisz tylko "daj dowod" czyli doskonale wiesz ze sytuacja miała miejsce szkoda mi słow na ciebie

Według mnie sytuacja wyglądała inaczej i to bardzo inaczej. Nie masz dowodów aby udowodnić swoją rację więc nie zamierzam się tutaj rozpisywać i tłumaczyć. 

Tak jak ci mówiłem, napisz skargę oraz daj solidne dowody. Napisałeś historyjkę, która jest wyssana z palca i myślisz, że mam ci się tłumaczyć.

Dzięki tyle ode mnie, czekam na wypowiedź zarządu frakcji. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy