Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 2

Bład w magazynie

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

bez dowodów brzys nie zbyt wam pomoże chyba że ma logi. Do tego bardziej opiszcie to co wam się działo bo zrozumieć was ciężko. Do tego z pierwszej wiadomość 

W dniu 18.12.2020 o 17:51, AeshmaVertical napisał:

Witam pisze z problemem poniewaz codziennie o 19 miałem termin do przedłuzenia magazynu lecz dzisiaj nie moge juz przedluzyc tylko wykupic od nowa prosiłbym o pomoc lub zwrot srodków

świadczy, że właściciel nie miał możliwość przedłużenia więc wina jest po jego stronie a nie serwera 

22 godziny temu, Krixo napisał:

17:55  19.12.2020 problem występuje ponownie @brzys 

opisz bardzie bo nic z tego nie da się zrozumieć

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

unknown.png?width=705&height=397unknown.png?width=705&height=397

Opis problemu jest nastepujacy mianowicie dnia 15.12 zakupiłem magazyn opłacałem go codziennie w kwocie 6 k (stawka za 24 h) po 3 dniach regularnego opłacania magazyn sie anulował. Kiedy 18 garaz sie anulował wstawił wlasnie post na forum po czym wykuiłem magazyn jescze raz o godzinie bodajze 20 na nastepny dzien magazyn znowu sie anulował a srodki zmkonta znikneły dzisiaj zakupiłem magazyn po raz trzeci prosiłbym o wyjasnienie problemu lub zwrot kosztow w wysokosci 240 k $ x2 + 6k x 4 dni łącznie 504 tys $ @brzys

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Zarząd
22 godziny temu, AeshmaVertical napisał:

unknown.png?width=705&height=397unknown.png?width=705&height=397

Opis problemu jest nastepujacy mianowicie dnia 15.12 zakupiłem magazyn opłacałem go codziennie w kwocie 6 k (stawka za 24 h) po 3 dniach regularnego opłacania magazyn sie anulował. Kiedy 18 garaz sie anulował wstawił wlasnie post na forum po czym wykuiłem magazyn jescze raz o godzinie bodajze 20 na nastepny dzien magazyn znowu sie anulował a srodki zmkonta znikneły dzisiaj zakupiłem magazyn po raz trzeci prosiłbym o wyjasnienie problemu lub zwrot kosztow w wysokosci 240 k $ x2 + 6k x 4 dni łącznie 504 tys $ @brzys

jaki magazyn kupowaliscie?

Odnośnik do odpowiedzi