Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 1

Problem

KwiczaQ

Pytanie

Nick: Frodo
Dzień dobry. Dzisiaj napotkałem się z jednym problemem dotyczącym samochodów z us. Wyjmuję moje Buffalo z parkingu wirtualnego i jadę i zdziwiło mnie to że tak wolno ruszył i tak wolno jedzie auto z us3. Poprosiłem kolegę @FreScoaby użyczył mi swojego auta (Phoenix us1) żebym sprawdził prędkość. Test polegał na jezdzie na wstecznym bo Buffalo to nawet na jezdzie do przodu v-maxa nie mogło osiągnąć. I okazało się że jest problem dotyczący mnie, bo auto pod shift miało na 100% us a jechało jak krowa. Można mi to jakoś wytłumaczyć lub naprawić błąd?

Edytowane przez Aeraza
  • Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Mój Nick w grze: FreSco

Mój Serial: 35232E3559BCC9100160217C7808C5A3

Coś ode mnie: Potwierdzam, gdy ja jechałem jego Buffalem to bez problemu na liczniku widniała prędkość 212 km/h a kolega nawet nie mógł się rozpędzić do 180 km/h potem on próbował jechać moim Phoenixem lecz też nie mógł osiągnąć v-maxa, wygląda to tak jak by w tych autach intensywność US była na 0% lecz w każdym przypadku była na 100% tak więc nie wiem z czego może wynikać u niego tak niskie przyśpieszenie oraz taka niska prędkość.  😕

20201218_170203.png

Edytowane przez FreSco
  • Lubię To 1
  • Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Moderator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy