Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Usprawnienie systemu wymian - Kaer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kaer
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] Usprawnienie systemu wymian
Opis propozycji: W dniu dzisiejszym w raz z innym graczem chcieliśmy dokonać wymiany naszych pojazdów, którą sam mi zaproponował (jeśli ktoś nie wie o co chodzi - w przypadku wymian na większe sumy potrzeba oceny kogoś z administracji oraz wyrażenia na to zgody). Po napisaniu prośby zgoda ta nie została wydana z powodu rzekomej wyższej wartości aut drugiej osoby. Będąc świadomym ile te pojazdy są faktycznie warte przekazałem wszystkie dowody w postaci screenów jednak to nic nie zmieniło. Postanowiłem napisać do @Avillenon wszystko dokładnie sprawdził, obliczył i przyznał mi rację, że taka wymiana faktycznie może zostać przeprowadzona. Nie mógł  jednak wydać pozwolenia z powodu wcześniejszej odmowy innego Moderatora, który nie ma kompletnie pojęcia o cenach na rynku. Po godzinnej walce i dojścia do kompromisu osoba z którą chciałem się wymienić nagle zrezygnowała i w tym samym momencie sprzedała dane auto innemu Supporterowi. Ja straciłem tylko czas i masę nerwów. Proponuję aby ten system usprawnić i zmienić regulamin bo w tym momencie to jakiś absurd. 
image.png.83339cc1e96d057d12f5de3b81677888.png

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy