Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] nowa zakładka statystyk w panelu organizacji przestępczych - EZ3N

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

@EZ3N

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]

serwer

Opis propozycji:

Moją skromną propozycją jest wprowadzenie w przypadku organizacji przestępczych zakładki statystyk, która będzie miała za zadanie pokazywać najaktywniejszego członka w danym dniu/tygodniu/miesiącu (z możliwością wybrania daty od kiedy - do). W statystykach moglibyśmy zobaczyć wykres, który pokazuje nam podsumowanie w wybranym terminie jeśli chodzi o członków, mianowicie - najwięcej zabójstw, zgonów (jeśli wróciłoby kd), przejętych terenów, wyprodukowanych narkotyków lub po prostu zsumowanie tych wszystkich proporcji w jedno. Mam delikatny problem z przelaniem tego na tekst, dlatego pozwoliłem zrobić sobie amatorski zarys tego jak sobie to wyobrażam.

image.thumb.png.e0c2a7fa62494512069d744ac4ed43c6.png

proszę, pod tym jakże pięknym szkicem, wykonanym profesjonalną i wyrobioną ręką postaram się nieco rozjaśnić o co tutaj chodzi.

W kategorii wybieramy;

- sumowanie całej aktywności jak na przedstawionym szkicu

- topka ilości zabójstw przez członków

- topka zgonów (jeśli wróci kd)

- topka wyprodukowanych narkoli

- topka przejętych stref

czyli ogólnie można to zsumować albo po prostu sprawdzać osobno

Jak ma wyświetlać statystyki?

po najechaniu myszką na kropkę przykładowego maciusia07 wyświetlają się przed kursorem jego statystyki, a w pojedynczych kategoriach może to działać jak wykres respektu po aktywowaniu panelu - to nie musi być zrobione tak jak chcę, daje po prostu pomysł.

Po co to komu?

Ułatwi to sprawę dla liderów podczas podsumowań i wypłat, ewentualnie zmotywuje członków do działania i rywalizacji między sobą dla urozmaicenia rozgrywki.

• Urocze 1
  • Kocham To 4
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...