Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

chce odzyskać pieniądze

radokrvl

Pytanie

Dziś o godzinie 20:07 chciałem zdać sobie egzamin lotniczy. Gdy zaczołem startować żeby polecieć do punktu  nagle dostałem komunikat że egzamin przerwany nie wiem czemu więc pomyślałem że coś zepsułem więc zaczołem 2 raz znowu choć nic nie uderzyłem domagam się odzyskania 10k

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
  • Zarząd

Równie dobrze możesz ponownie wejść na serwer i spróbować zdać, ale tym razem nagrywając, jeżeli nie masz takiej możliwości, możesz streamować komuś swoją grę i poprosić tę osobę o nagrywanie lub wykorzystać nagrywanie wsteczne. Możliwości jest wiele, ale musisz mieć dowód na to, że błąd leży po naszej stronie, bo w takim przypadku najczęściej wynika on jednak z nieuwagi osoby zdającej. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Zarząd

Możemy zrobić tak, że pożyczę Ci potrzebne na egzamin 5k, a Ty nagrasz klip ze zdawania i mi go wyślesz. Jeżeli znowu nie zdasz i okaże się, że istnieje jakiś błąd po naszej stronie to zwrócę Ci pozostałą gotówkę, ale jeśli błąd będzie po Twojej stronie to będziesz wiedział już co robisz źle, zgadzasz się? 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Zarząd

To teraz powiedz mi czym są iskry lecące z końca samolotu? Na nagraniu wyraźnie zahaczyłeś końcem samolotu o ziemię, a obrażenia samolotu kończą egzamin. Musisz bardziej się rozpędzić i wznieść się w górę delikatniej. 
 image.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
  • Zarząd

Przykro mi, ale na nagraniu wyraźnie widać, że błąd nie wynika ze strony serwera, tylko z tego jak prowadzisz pojazd. Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale zbyt gwałtownie próbujesz wzbić się w górę co kończy się zahaczeniem ogona o ziemię. Jedyna rada jaką mogę Ci dać to to żebyś delikatniej i na krótszy okres czasu naciskał przycisk odpowiadający za wznoszenie się w górę. Możesz też spróbować poszukać nagrań zdawania licencji lotniczej na youtubie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy