Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarda od Jack_Daniel's na Wentylo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Jack_Daniel's
Nick oskarżonego:  Wentylo
Data i godzina zajścia:  19:50
Powód skargi: użycie ognia, zatrzymanie
Opis zdarzenia:  otóż nudziło mi sie i zauważyłem panów policjantów dostałem mandat za przekroczenie prędkości więc ustawiłem ogranicznik na 50 km/h i zacząłem jeździć w kółko dla zabawy, swoim pasem, przepisowo, z dopuszczalna prędkością. jeździłem sobie tak i nagle policjant odpowiedzał że uzyje ognia, przyjąłem to jako żart i dalej jeździłem, w końcu zaczął do mnie strzelać, ale za co? przekroczenie prędkości? jazda pod prąd?  okej do taranu policjanta po tym jak do mnie strzelił to celowo i za to zostałem zatrzymany, ale jeżdżenie przepisowo dla zabawy nie jest czymś złym
Dowody:   https://streamable.com/i96212
Coś od siebie:  chciałbym tylko wiedzieć dlaczego i proszę mi przedstawic w regulaminie że to niedozwolone, a może powinienem jechac szybciej?

• Lubię To 2
  • Zabawne 4
Odnośnik do odpowiedzi

Witam użyłem broni ponieważ jeździłeś w kółko oraz prowokowałeś ostrzegałem cię z sześć razy że jeśli nie przestaniesz otworze do ciebie ogień ponadto po strzelaniu w ciebie podjechałeś i zacząłeś wjeżdżać we mnie oraz w policjanta który akurat mierzył prędkość więc uznałem to jako zagrożenie więc wbiłem ci Bw. Ponadto jeśli uznajesz że informowanie o użyciu broni  jest dla  ciebie ,,żartem" to życzę ci powodzenia .

Ps.Myślę że policjanci który byli na miejscu zdarzenia potwierdzą moją wersje zdarzeń więc proszę o wypowiedzenie się @vdrian_ oraz @GreQ1

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zostałem poproszony o wypowiedzenia się w tej skardze. Gracz o nick "Jack_Daniel's" wyjechał z mechanika, my staliśmy na drodze pomiędzy parkingiem wirtualnym pokazanym na mini mapie a mechanikiem Las Venturas, gracz ewidentnie zaczoł jeździć wokół budynku cały i czas podjeżdżał nam pod radar tym o to czynem utrudniał nam pracę, postanowiliśmy prosić pomoc officera żeby nam pomógł z graczem Jack_Daniel's, przyjechał policjant wentylo. Dalej poszła sprawa jak napisał wentylo. Odpowiadając na Twoje twoje pytanie, zostałeś tak potraktowany za utrudnianie pracy Funkcjonariuszą w mierzeniu prędkości. Myślę że odpowiedziałem na Twoje pytanie. 😄

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Rozdział X pkt. 6 regulaminu frakcji "Broń palna, będąca na wyposażeniu departamentu, może być użyta tylko w wypadku, gdy wszystkie inne środki przymusu zawiodły, bądź ich użycie w danej chwili nie da pożądanego skutku."

"tylko w wypadku, gdy wszystkie inne środki przymusu zawiodły" - mandat nie skłonił Cię do odjechania

"gdy wszystkie inne środki przymusu zawiodły, bądź ich użycie w danej chwili nie da pożądanego skutku." - paralizator nie bardzo na Ciebie by zadziałał, gazu nie wolno rzucać na ulicach, kolczatki też Ci nie rzucą, bo jeżdżą inni.

11 godzin temu, Jack_Daniels napisał:

jeździłem sobie tak i nagle policjant odpowiedzał że uzyje ognia, przyjąłem to jako żart i dalej jeździłem

Ostrzeżenie padło, więc mamy kolejny przykład tego, że nie zadziałało nawet "postraszenie" Cię otworzeniem ognia.

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy