Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Skarga] .:PanGrzyb:. - Sparky.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:   .:PanGrzyb:. oraz był też od początku akcji Chmura.
Nick oskarżonego:   Sparky.
Data i godzina zajścia:   15:50 - 16:50
Powód skargi:  Bugowańsko 
Opis zdarzenia:  Więc tak byłem pod mechanikiem spokałem tam 4 sapd którymi się bawiliśmy (śmieszkowaliśmy) 2 odjechało jednym sultanem  czarnym, zapytaliśmy się tych 2 co zostało czy możemy z nimi pojezdzic w sultanie. id maski tych 2: Nieznajomy 0_UARN ,  Nieznajomy 0_K5ZM . jezdziliśmy po dm z pare minut póżniej pod green park spotkaliśmy  gracza o nicku: Miki z kolegą jechali turkiem, nabraliśmy że zatrzymujemy ich "lspd zjedz na pobocze"  gdy się zatrzymali pan spad powiedział że to są żarty i żeby odjechali więc odjechali, kila sekund póżniej spotkałem znajomego @3mmc . na poboczu stał radiowóz z pasażerem frankcji SAPD. któryś z tych dwóch masek które wymieniłem na górze  (SAPD) powiedziało na voice chat czy nie chcemy zobaczyć sztuczki, odpowiedziałem też na voice że chcemy zobaczyć wszedłem do radiowozu z graczem chmura (akcja green park)  po 5sekundach radiowóz znalazł się  z nami na parkingu policyjnym obok komendy. Nie wiedzieliśmy jak wyjść (byłem tam pierwszy raz). na parkingu znajdował się SAPD o nicku: @niegi który kazał nam opuścić parking ale nie wiedzieliśmy jak pytałem się go na voice chat oraz na chat gdzie jest wyjście pan niegi odpowiedział chodzcie za mną, chmura wsiadł do radiowozu i niegi chciał go złapać  ( bo odwalał xd)  ja chciałem poprostu wyjść nagle przyszedł pan Sparky. który nie wiedział nawet oco b wsadził także mnie na jaila za 6/6 + za wtargniecie.
Dowody:  Logi podanej godziny.  oraz sporo świadków
Coś od siebie:   Proszę o szybką interwencję. mogę wytłumaczyć wszystko jak wyglądało na discordzie rozmawiająć + prosze o sprawdzenie logów z tej godziny. 

Edytowane przez PanGrzyb
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witaj 😉 

Po rozpoczęciu służby udałem się do garażu w celu wyjazdu na trasy TEU. Zauważyłem, że @niegi zakuł kolegę i kierował się do interioru, to mu pomogłem. Mam założenie, że skoro znalazłeś się na parkingu, to umiesz z niego wyjść. Niegi wam pomagał, to mogłeś za nim podążać, a nie wchodzić mi do radiowozu i robić "zawierzyne" w garażu SAPD. Gdy strzelałem do Ciebie z paralizatora, to skakałeś na wszystkie strony i uciekłeś do interioru. Po zakuciu sprawdziłem Cię w bazie danych i miałeś 6/6, więc to dopisałem. Jako, iż byłem na kanałach SAPD na ts3, to nie słyszałem co mówisz na VC oraz nie spoglądałem na czat globalny. 

20 minut temu, PanGrzyb napisał:

Powód skargi:  Bugowańsko 

Jakie bugowańsko??

// Mogę wysłać nagranie do zarządu frakcji. 

Edytowane przez Sparky
Odnośnik do odpowiedzi

zostałem teleportowany na parking, i nie mogłem wyjść czytaj uważnie. niegi prowadził owszem i chciałem iść z nim a jeżeli wsiadałem do radiowozu po to żebyś mnie wypuścił z tego parkingu.

Edytowane przez PanGrzyb
Odnośnik do odpowiedzi

No hej, w zasadzie to przeze mnie się znaleźliście na naszym parkingu, patent taki, że jak kierowca wyjdzie z gry to pojazd frakcyjny tepa na jego miejsce, jednak dawałem info na teamspeaku, żeby was nie wsadzali więc krzywo wyszło.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, PanGrzyb napisał:

zostałem teleportowany na parking, i nie mogłem wyjść czytaj uważnie.

Równie dobrze mogłeś nie wsiadać do pojazdu. 

2 minuty temu, PanGrzyb napisał:

niegi prowadził owszem i chciałem iść z nim a jeżeli wsiadałem do radiowozu po to żebyś mnie wypuścił z tego parkingu.

Nie czytam w myślach, więc nie wiem co miałeś w głowie. Skoro niegi mówił, że masz iść za nim, to masz iść za nim. Czego nie rozumiesz? 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, PanGrzyb napisał:

odpowiedziałem też na voice że chcemy zobaczyć wszedłem do radiowozu z graczem chmura (akcja green park)  po 5sekundach radiowóz znalazł się  z nami na parkingu policyjnym obok komendy.

Stało się tak, ponieważ funkcjonariusz wyszedł z gry za kierownicą pojazdu i został on teleportowany na parking SAPD.

pan Sparky. który nie wiedział nawet oco b wsadził także mnie na jaila za 6/6 + za wtargniecie.

Funkcjonariusz zachował się wzorowo - widzi osoby postronne w strefie zastrzeżonej to karze ich. 

Dowody:  Logi podanej godziny.  oraz sporo świadków

Świadkowie to nie dowód, a pisząc skargę to Ty musisz dostarczyć nam dowody, a nie my Tobie.

• Zabawne 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy