Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Export - zipp.

Rekomendowane odpowiedzi

• Supporter

Nick: zipp.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witajcie, jak dobrze wiemy czasem podczas exportu pojazdu może zdarzyć nam się nie miła sytuacja taka jak, np. crash lub nagła utrata internetu. My nie mający na to wpływu nie raz tracimy drogocenne pojazdy przez takie oto sytuacje. A więc dochodząc do setna proponuję dodanie skryptu gdzie w razie wcześniej wymienionych przypadków nasz samochód, który w danym czasie exportujemy po prostu wracałby do magazynu. Jeśli propozycja wejdzie w życie proponuję również dodać system uszkodzeń samochodu w celu zapobiegania wszelkim wykorzystywaniem skrypu w sytuacjach gdy uszkodzimy pojazd i chcemy dostać za niego pełną prowizję.

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Nie zdążę z eksportem to sobie odłączę internet i zrobię go jeszcze raz.

Eksport daje możliwość dobrego zarobienia, więc nie można wyeliminować wszystkich zdarzeń losowych, żeby aż tak sobie ułatwiać... Jestem na nie. 

• Lubię To 1
  • Zabawne 2
Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 😉 

22 minuty temu, Like napisał:

Eksport daje możliwość dobrego zarobienia, więc nie można wyeliminować wszystkich zdarzeń losowych, żeby aż tak sobie ułatwiać... Jestem na nie. 

Robiłeś kiedyś export? 
Zawsze zostaje kilka minut, więc nie wiem o czym mówisz. 

• Lubię To 1
  • Irytujące 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Sparky napisał:

Na tak 😉 

Robiłeś kiedyś export? 
Zawsze zostaje kilka minut, więc nie wiem o czym mówisz. 

Robiłem eksporty i rozumiem, że zdarzają się sytuacje losowe, w których może wyrzucić kogoś z serwera, ale w wypowiedzi wyżej chodziło mi głównie o to, że nie można aż tak bardzo ułatwiać rozgrywki, bo straci ona sens...

Zgadzam się, że jeśli eksport jest z SF do LS to zostaje kilka minut, a co w sytuacji, w której np.: ktoś do Ciebie zadzwoni lub musisz zrobić coś w innym pomieszczeniu podczas eksportu? Albo gdy wywozisz akurat przed/po licytacji kontenerów i masz kurs do SF? Albo nie chce Ci się jechać z SF do LS, bo wolisz robić kursy tylko do SF? Gdyby ta propozycja weszła ,,w życie" to wtedy gracze wykorzystywaliby to na swoją korzyść: odłączając sobie internet, czekając chwilę i robiąc jeszcze raz eksport.

Tak jak wyżej pisałem, jestem na nie, ale to tylko moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać ¯\_(ツ)_/¯

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.12.2020 o 08:08, Like napisał:

Kolega wyżej bardzo dobrze to podsumował. Na nie.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Jestem za jeżeli miałoby to działać na zasadzie jedziemy uszkodziliśmy pojazd na powiedzmy 100k$ i wywala nam internet, jak to opisałeś podczas gdy auto wraca do magazynu gdzie uszkodzenia zostają jak i również cena

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

19 godzin temu, kacper5091 napisał:

Jestem za jeżeli miałoby to działać na zasadzie jedziemy uszkodziliśmy pojazd na powiedzmy 100k$ i wywala nam internet, jak to opisałeś podczas gdy auto wraca do magazynu gdzie uszkodzenia zostają jak i również cena

to + coś w rodzaju cooldownu na ten samochód, bo gracze to cwane bestie i będą krzyczeć do matki żeby ruter odłączała gdy im czasu zabraknie. 

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, jak robisz export to na własne ryzyko, ktoś walnie Ci w auto i co zrobisz rc i zaczniesz od nowa? Śmieszne to jest. Nawet jeśli wywali internet bądź dostaniesz crasha to już twoja wina, mogłeś poprosić kogoś innego to jest organizacja a nie biznes jednoosobowy że będziesz robić coś na siłę keidy wiesz że może cię wywalić. Normalne jest że kogoś wywala podczas importu exportu, przejmowania stref na dm, prac dorywczych, akcji rp, to jest serwer nie wszystko jest idealne 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
Teraz, Alfonzo napisał:

Na nie, jak robisz export to na własne ryzyko, ktoś walnie Ci w auto i co zrobisz rc i zaczniesz od nowa? Śmieszne to jest. Nawet jeśli wywali internet bądź dostaniesz crasha to już twoja wina, mogłeś poprosić kogoś innego to jest organizacja a nie biznes jednoosobowy że będziesz robić coś na siłę keidy wiesz że może cię wywalić. Normalne jest że kogoś wywala podczas importu exportu, przejmowania stref na dm, prac dorywczych, akcji rp, to jest serwer nie wszystko jest idealne 

"Jeśli propozycja wejdzie w życie proponuję również dodać system uszkodzeń samochodu w celu zapobiegania wszelkim wykorzystywaniem skrypu w sytuacjach gdy uszkodzimy pojazd i chcemy dostać za niego pełną prowizję." - czytanie ze zrozumieniem nie boli🙃

Dodatkowo nie wiem jak możemy przewidzieć to, że nagle zabraknie nam internetu, bądź prądu? Napisałem dokładnie, że w propozycji chodzi o nieprzewidziane przez nas sytuacje, a nie o robienie exportu "na chama", pomimo że ma się słaby internet.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, zipp napisał:

"Jeśli propozycja wejdzie w życie proponuję również dodać system uszkodzeń samochodu w celu zapobiegania wszelkim wykorzystywaniem skrypu w sytuacjach gdy uszkodzimy pojazd i chcemy dostać za niego pełną prowizję." - czytanie ze zrozumieniem nie boli🙃

Dodatkowo nie wiem jak możemy przewidzieć to, że nagle zabraknie nam internetu, bądź prądu? Napisałem dokładnie, że w propozycji chodzi o nieprzewidziane przez nas sytuacje, a nie o robienie exportu "na chama", pomimo że ma się słaby internet.

Chodziło głównie że nie tylko podczas exportu ludzi wywala ale jak uważacie za potrzebne to mniejsza, nie czytałem całego bo już sam pomysł był absurdalny sory 🙂

Odnośnik do odpowiedzi

NIE

Za duże możliwości ingerencji w eksport. Przykładowo ktoś nie popatrzy dobrze i przez przypadek wywiezie nie ten pojazd, który powinien (wydaje się to abstrakcyjne, ale zdarzają się takie przypadki) lub źle skalkuluje zysk. W drodze zorientuje się, że palnął głupotę, więc cyk Internet lub komputer. Nic z tego!

Import i eksport to biznes dający możliwość dużego zarobku, ale niosący też ze sobą ryzyko, że coś może pójść nie po naszej myśli. Strata boli, ale mówi się trudno i gra się dalej.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi