Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zmiany dotyczące broni - eveN1g

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eveN1g
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Jak wiemy combaty dostały nerfa i weszło więcej ulepszeń broni. Natomiast sądzę, iż można by było jeszcze bardziej polepszyć deagla lub znerfić długie, żeby gra nie opierała się na samym "nawalaniu" z automatu. Wiem, że część gangsterów na to nie pójdzie, ale ja uważam, że można zrobić lepsze strzelaniny niż tylko strzelanie z broni automatycznej w nieskończoność przez zrobienie fast reload. Jeżeli macie pisać "na nie" to rozpiszcie czemu, bo jestem ciekawy opinii innych.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, crazeq napisał:

Neutral, 

Broń krótka zazwyczaj jest gorsza od broni długiej i chyba jest to poparte logiką z reala.

Chodzi mi też oto żeby np ona podrożała i nie było tak, że każdy sobie może pozwolić na latanie z długą, pojechanie na baze i dobranie następnej ilości. Z jednej strony nie jest to łatwa do ogarnięcia propozycja.

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, ponieważ jeśli nie umie się ktoś strzelać to potem płacz jakie bronie są złe, moim zdaniem nerf combatów wyszedł na dobre. Aktualnie da się normalnie strzelać bo sam się strzelałem a że gangsterzy umieją tylko grać na combaty to już ich wina.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy