Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zmiana masy, ilości biegów w pojazdach, kąt skrętu,sztywności zawieszenia - <HayPay>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:HayPay
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] 
Opis propozycji:  Mozliwość zmiany ilości biegów w pojazdach , masy pojazdów, kąta skrętu w pojazdach,
Dzięki tej zmianie takie np elegy będzie mozna zrobić czysto pod drift, jak? , zmniejszając ilość biegów wydłużają sie przełożenia czyli wiecej obrotów  a mniej przyśpieszenia 
masy i promienia skrętu Oraz sztywności zawieszenia (Grucha6969PL przypomniał) raczej nie trzba opisywać. To było by super Urozmaicenie rozgrywki.

Edytowane przez HayPay
  • Lubię To 1
  • Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałes jeszcze o sztywnosci która chociażby przy robieniu elegy pod drift była by całkiem wazna. Z jednej strony fajnie bo by można było sporo aut fajnie ustawić pod drift/przyjemniejszą jazdę ale z drugiej zmieniło by znacznie handlingi wielu aut do których ludzie sie przyzwyczaili. Na tak ale trzeba by było to sensownie zrobić.

Edytowane przez GRUHA6969PL
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, SprytsBeng napisał:

Co? Tylko nie tu takie coś. Po co takie coś tu?

Dla urozmaicenia rozgrywki tak jak napisałem.

6 godzin temu, Patrykku napisał:

Możliwośc zrobienia auta pod siebie zmieniając kąt skrętu ilość oraz długość biegów była by okej lecz gdyby zmiany te były permamentne. Gdyby można było zmieniać te ustawienia

Myślałem aby zwyczajnie się tu ustawiało w tune, robiło się jazde testową, jak juz trafisz w swoje ustawienie to akceptujesz i płacisz np 100k w osobowych 200k w sportowych.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, BlackWolf_97 napisał:

Jak dla mnie troszkę za dużo, jak na serwer GTA SA. Takie opcje są w grach typu Forza Horizon, gdzie faktycznie masz fizykę jazdy bardziej realistyczną. Żeby driftować np. Elegy, wystarczy wyłączyć intensywność ASR oraz hamulców. Neutral zdecydowanie.

Widze że się nie grało na jbb albo NFS SA

Jak najbardziej na tak!

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, HUB3RTUS napisał:

Widze że się nie grało na jbb albo NFS SA

Jak najbardziej na tak!

Nie każdy ma sprzęt, który udźwignie tyle modyfikacji. Po co komplikować ludziom życie, to jest serwer RPG, a nie pod NFS czy inne gierki samochodowe. Jest dobrze jak jest, ewentualnie można dodać negatywy delikatnie, ale każda zmiana dodatkowa obciąża serwer. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • HayPay zmienił tytuł na [Propozycja] [Serwer] Zmiana masy, ilości biegów w pojazdach, kąt skrętu,sztywności zawieszenia - <HayPay>
  • 4 tygodnie później...

Jestem na nie, scena MTA miała taki skrypt na handlingi... Jeżeli samochód miał za mało mocy kąt skrętu nie dawał prawie nic... 

Dodatkowo, aby zrobić coś porządnego trzeba włożyć bardzo dużo czasu aby posprawdzać każdą możliwą opcję aby to nie było ,,za słabe'' oraz ,,za mocne''. Sam przegrałem kilkaset godzin na serwerach drift zanim ogarnąłem co do czego służy w owym hand-editorze. Nie jest to niemożliwe, ale trudne... Opcja przedłużenia przedłużenia przełożenia lub zmniejszenie biegów to też rzecz która może być bardzo broken na wyścigach lub pościgach.  Mianowicie - handlingi to temat rzeka i każdy współczynnik ma jakieś odziaływanie na inny dlatego jestem na nie. Jeszcze raz chce powiedzieć, że jest to możliwe choć bardzo czasochłonne. 

Odnośnik do odpowiedzi