Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [b_blancik] [byczek123]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: byczek123
Nick oskarżonego: b_blancik
Data i godzina zajścia: 07.12.2020 około 18.30
Powód skargi: zawinięcie mnie za nic bez słowa ( nie byłem poszukiwany )
Opis zdarzenia: jechałm sobie pasem awaryjnym na the strip i akurat suszyli napisałem czy mogą odjechać bo chce przejechać tzw. trzecim pasem. Podszedł do mnie b_blancik wyciągną mnie z auta bez słowa zakuł i wsadził do radiowozu zajechaliśmy pod komende i wsadził mnie  na 20 min z powodem "A02, A06"
Dowody: niestety mój komputer nie pozwala mi na nagrywanie zdarzeń ale mam ss z logów tutaj macie linki do imgura:

https://imgur.com/FrXHIUt 1 link

https://imgur.com/3Nh7uu6 2 link
Coś od siebie: Prosiłbym o wyciągnięcie konsekwenijj z "policjanta" bo łapanie bez słowa nie jest w porządku

•  
Edytowane przez byczek123
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda że piszesz skargę dziś, a nie w dniu zdarzenia bo miałbym nagranie całej akcji. 
Zacznijmy od tego za co Cię aresztowałem: A02-  Zniszczenie mienia,  A06 -  Utrudnianie pracy służb mundurowych.
Tak jak już wspomniałeś, jechałeś wyłączonym pasem na The Strip i dobiłeś do radiowozu stojącego na tym pasie.
Nie była to pierwsza sytuacja tego dnia gdy podjechałeś do nas i zacząłeś "palić gumę" bądź jeździć po chodniku. 

2020-12-09.png.fac8be0110759e4288a830dc3a20e866.png
Po uderzeniu wyrzuciłem Cię z pojazdu i zostałeś aresztowany. Byłeś zagrożeniem życia dla funkcjonariuszy jak i dla samego siebie. 

1 godzinę temu, byczek123 napisał:

Coś od siebie: Prosiłbym o wyciągnięcie konsekwenijj z "policjanta" bo łapanie bez słowa nie jest w porządku

Żadnego błędu popełniłem. Na przyszłość - nie prowokuj takich akcji to nie będziesz musiał się wysilać na forum. 🙂

Pozdrawiam, życzę wesołych świąt.
🌟 Sergeant b_blancik.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, b_blancik napisał:

Szkoda że piszesz skargę dziś, a nie w dniu zdarzenia bo miałbym nagranie całej akcji. 
Zacznijmy od tego za co Cię aresztowałem: A02-  Zniszczenie mienia,  A06 -  Utrudnianie pracy służb mundurowych.
Tak jak już wspomniałeś, jechałeś wyłączonym pasem na The Strip i dobiłeś do radiowozu stojącego na tym pasie.
Nie była to pierwsza sytuacja tego dnia gdy podjechałeś do nas i zacząłeś "palić gumę" bądź jeździć po chodniku. 

2020-12-09.png.fac8be0110759e4288a830dc3a20e866.png
Po uderzeniu wyrzuciłem Cię z pojazdu i zostałeś aresztowany. Byłeś zagrożeniem życia dla funkcjonariuszy jak i dla samego siebie. 

Żadnego błędu popełniłem. Na przyszłość - nie prowokuj takich akcji to nie będziesz musiał się wysilać na forum. 🙂

Pozdrawiam, życzę wesołych świąt.
🌟 Sergeant b_blancik.

Sytuacja o której mówisz działa się jeszcze wczesniej i nie ta akcja jest powodem skargi to jest sytuacja z p9d mech lv a nie the strip a co do pisania dzisiaj to była napisna w dniu wydarzenia tylko miałem zawartość moderowaną i nikt nie chciał akceptować

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, byczek123 napisał:

Sytuacja o której mówisz działa się jeszcze wczesniej 

1 godzinę temu, b_blancik napisał:

Screen to odniesienie do tego ^

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro funkcjonariusze już wcześniej mieli z Tobą problem, to widząc Cię, zostałeś zakuty aby nie stwarzać zagrożenia. Tak jeszcze napomknę, bo innej bzdury z tym pasem awaryjnym to nie słyszałem.

"pas awaryjny służy wyłącznie do postoju i nie stanowi części jezdni. Zabrania się zatrzymania lub postoju pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu."

Więc, nie miałeś prawa nim jechać, służy on tylko i wyłącznie do zatrzymania się tam w razie potrzeby.

• Zabawne 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy