Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Jakieś normalne kary za taran na exporcie - Wojak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wojak
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: No to tak, proponuje dawać jakieś większe kary za taran na exporcie, a nie prawko jak kasy nie odda. My się trudzimy, czekamy na odpowiednie kwoty tych aut, a tu taki pojedzie sobie i ci wyjebie w autko. Gdy nie odda pieniędzy to dostaje prawko, tylko co to za kara gdy my tracimy duże kwoty przy tym.

Edytowane przez Wojak
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na TAKK   Prawko to jest  nic ludzie nie oddają kasy za taran tylko jadą sobie dalej około 15minut temu kolega zrobił export i chłop go staranował po czym napisał że chce dostac prawko a nie oodawac 20k a co nam z jego prawka? jak tracimy 20k na organizacje 

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kreatywny napisał:

Na tak, osobiście nigdy mi sie nie zdarzyło być  taranowanym podczas exportu, ale rozumiem ten ból!!!!!!!!

Mi chodziło w takim sensie że jade swoim pasem a np zza górki wyjeżdża mi typ na moim pasie, wali czaple i odjeżdża

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Skoro gangi martwią się o tereny, muszą je trzymać 12h aby mieć limit i zrobić 20k na wyplaty to czemu cywilka ma mieć łatwiej? I tak na serwerze są kary na prawko po 7 dni to i tak sporo. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Jak dla mnie - na nie. Same uszkodzenia pojazdów wliczone są w koszty wykonywania eksportów, więc nie widzę sensu karania czymś 'więcej niż prawko' osób, które naliczyły ci straty. Jest to takie samo przewinienie, jak inne z udziałem gracza taranującego. 

Chyba, że ktoś celowo uszkadza twój pojazd w taki sposób, iż nie zyskujesz żadnej gotówki - wtedy mógłbym pomyśleć nad innym środkiem restrykcji względem tejże właśnie osoby. 

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, mokebiusz napisał:

Jak dla mnie - na nie. Same uszkodzenia pojazdów wliczone są w koszty wykonywania eksportów, więc nie widzę sensu karania czymś 'więcej niż prawko' osób, które naliczyły ci straty. Jest to takie samo przewinienie, jak inne z udziałem gracza taranującego. 

Chyba, że ktoś celowo uszkadza twój pojazd w taki sposób, iż nie zyskujesz żadnej gotówki - wtedy mógłbym pomyśleć nad innym środkiem restrykcji względem tejże właśnie osoby. 

Gdy gracz ma oddać małą kwotę to ją odda, lecz jak ma juz oddac z 20-30k to woli sobie prawko. I tutaj daje link do skargi w ktorej Ricky bardzo, ale to bardzo dobrze postąpił.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie dziwię się, że ludzie nie chcą płacić czasem kosmicznych cen jakie sobie życzycie... Jak ostatnio usłyszałem od pewnej osoby, że ktoś nie chce mu zapłacić 200k za export to trosze spadło mi się z krzesełka. Zwiększenie kary za celowe przewinienie może i by było dobrym rozwiązaniem, ale też nie przesadzajmy, że za sytuację gdzie nie było to celowe zagranie będziemy karać jakimiś banami na 30 dni... Gdyby tak miało to działać połowa nowych graczy na starcie jest skreślona... Bo skąd nowy gracz który przypadkiem uderzy wam w pojazd exportowany, zajedzie drogę czy spowoduje jakąś inną sytuację gdzie nabijecie sobie uszkodzenia  ma nagle dać wam zadośćuczynienie w wysokości 20k, 50k czy jak to pewna osoba chciała 200k? 

Jestem na tak, lecz tyko w sytuacjach gdzie było to celowe działanie a nie jakiś nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ShuCu napisał:

Nie dziwię się, że ludzie nie chcą płacić czasem kosmicznych cen jakie sobie życzycie... Jak ostatnio usłyszałem od pewnej osoby, że ktoś nie chce mu zapłacić 200k za export to trosze spadło mi się z krzesełka. Zwiększenie kary za celowe przewinienie może i by było dobrym rozwiązaniem, ale też nie przesadzajmy, że za sytuację gdzie nie było to celowe zagranie będziemy karać jakimiś banami na 30 dni... Gdyby tak miało to działać połowa nowych graczy na starcie jest skreślona... Bo skąd nowy gracz który przypadkiem uderzy wam w pojazd exportowany, zajedzie drogę czy spowoduje jakąś inną sytuację gdzie nabijecie sobie uszkodzenia  ma nagle dać wam zadośćuczynienie w wysokości 20k, 50k czy jak to pewna osoba chciała 200k? 

Jestem na tak, lecz tyko w sytuacjach gdzie było to celowe działanie a nie jakiś nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

dobrze to ująłeś to samo to tym  sądzę 

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK, ale...

Jak wspomnieli poprzednicy, tylko w sytuacji celowego działania można byłoby wyciągać konsekwencje. Trzeba też wziąć pod uwagę, że coś dla nas jest ewidentnie działaniem celowym (np. na wąskiej drodze pojazd nagle skręca i uderza w nas), może nie być zamierzone, a być wynikiem np. laga. Gracz mógł też stracić panowanie nad pojazdem. Dobrze, powiemy: mógł jechać wolniej, ale i my mogliśmy zrobić to samo. To, że my robimy eksport nie oznacza, że możemy łamać przepisy i wciskać gaz do podłogi. To są właśnie minusy importu / eksportu.

Kto grał w GTA 5 Online ten wie, że tam nie ma zmiłuj się. Są boty, które utrudniają import i eksport. Są też gracze, którzy celowo nas taranują, bo w końcu GTA to rywalizacja i walka z konkurencją. Tu tego nie ma, więc tylko się cieszyć.

Pytanie o jakiej karze mówimy. Na pewno utrata prawa jazdy na jakiś czas. Co więcej? Odszkodowanie? Jeśli tak to w jakiej wysokości i co jeżeli gracz nie będzie chciał lub nie będzie mógł zapłacić? Na siłę nie wydrzemy mu pieniędzy i nie powinna tego robić administracja. Więzienie? Dla poszkodowanego eksportera to żadne pocieszenie. Na pewno nie ban. Chyba, że jest to recydywista rzeczywiście robiący to nagminnie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy