Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Serwer skarga na SAPD

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: RainyFriday
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): SAPD
Data wydarzenia: 06.12.2020
Opis zdarzenia: Zamienilem sie z kolega ktory byl poszukiwany i zamienilismy sie samochodami. jechalem sultanem bialym z jakimis kolorkami, policja zaczela jechac za mna i po przejechaniu kilku sekund sie zatrzymalem i bez powodu zabila mnie za to ze uciekalem przed nimi, pomimo tego ze przejechalem tylko kilka sekund. Po jakims czasie zobaczylem ze zabrano mi: Kastet, Kominiarke, maczete. Byłem z FreSco i z seba_12 i we dwoje potwierdzą przebieg zdarzeń.
Dowody i coś od siebie: nic

image.thumb.png.d4eb6639a7bf5947a34011b3b18031b3.png

Edytowane przez KSIONC_KWICZA
Odnośnik do odpowiedzi

Ja uciekałem przed policją 2 razy białym sultanem. Wtedy ich zgubiłem i naprawiłem wóz, zatankowałem i chciałem zrobić małe spotkanie z policjantami - co się udało. Gdy już podczas drugiego pościgu padł mi silnik, to zrobiliśmy sobie coś takiego: Rainy zostawia drugiego sultana (żółty paintjob) i ja do niego wsiadam i uciekam. Udało się i uciekłem drugi raz, tylko, że tym razem  sultanem z zółtym paintjobem. Rainy został zaaresztowany pod pretekstem "Ucieczka przed SAPD", ale to nie prawda, bo to ja uciekałem i mnie nie złapali, lecz Rainy dostał jaila za mnie. Trochę niesłuszne, bo to ja uciekałem przed SAPD, a on mi trochę pomagał i powinien dostać niższą karę niż 1h w więzieniu. Jeszcze FreSco był z nami - dokładnie w moim samochodzie. I to razem z FreSco zakończyłem drugi pościg (FreSco ze mną zmienił samochód na ten żółty).

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KSIONC_KWICZA napisał:

Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): SAPD

SAPD nie jest funkcjonariuszem departamentu.

Zamienilem sie z kolega ktory byl poszukiwany i zamienilismy sie samochodami. jechalem sultanem bialym z jakimis kolorkami, policja zaczela jechac za mna i po przejechaniu kilku sekund sie zatrzymalem i bez powodu zabila mnie za to ze uciekalem przed nimi

image.thumb.png.5b46476000062406693b895211eaf767.png

Po jakims czasie zobaczylem ze zabrano mi: Kastet, Kominiarke, maczete.

Skrypt zabiera to z automatu

Byłem z FreSco i z seba_12 i we dwoje potwierdzą przebieg zdarzeń.

Świadkowie to nie dowód.

Myślę, że rozwiałem Twoje wątpliwości. 

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy