Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [ even1g] [Iveekyy]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Iveek
Nick oskarżonego:  even1g
Data i godzina zajścia: około godziny 17
Powód skargi: niekompetentność owego ''funkcjonariusza'' (jeśli można tak o nim  powiedzieć)

Opis zdarzenia: Mianowicie zaczęło się od tego, że pojechałem pod prąd na autostradzie przy giełdzie samochodów (za to powinna mnie oczywiście spotkać kara i co do tego nie mam wątpliwości)  wtedy ten ''policjant'' (piszę w cudzysłowie, ponieważ nie będę tutaj obrażał dobrych, prawdziwych i gotowych oddać swoje  życie za dobro obywateli funkcjonariuszy)  Wracając już do samej skargi. Jadę sobie spokojnie dalej jakby nigdy nic a tu nagle w swoich lusterkach widzę skaczącego pachołka na bombach. Widząc co wyprawia owy ''policjant'' postanowiłem się zatrzymać. Ten od razu kazał mi wysiadać z rękami w górze jakbym był jakimś najgorszym gangusem (nie obrażając oczywiście was ganguski). Niezwłocznie wykonałem jego polecenia po czym mnie zakuł i wsadził do radiowozu. Wtedy zapytał się mnie czy chce madat czy jail, poprosiłem wtedy o pouczenie mnie,  jednak postanowił być na tyle bezczelny i nieludzki, że zawinął mnie na jaila 20min E08, E09, I02, I03 (co do tego mam jeszcze pytanie ale to potem)

Dowodyhttps://imgur.com/a/QaGVd7t 
Coś od siebie: Od siebie mogę dodać tyle, że przez zachowania takich osób zwyczajnie odechciewa się grać (nie chodzi mi tutaj o całą frakcję, ponieważ większość jest w porządku i umie się normalnie jak człowiek zachować) Niestety jak widać na załączonym obrazku zdarzają się i tacy, no ale cóż.... Na koniec mam jeszcze pytanie ale to już do kogoś bardziej kompetentnego i wyżej postawionego  niż ten pachoł. Mianowicie wyżej wymieniony osobnik dał mi E08, E09, I02, I03, co do większości nie mam problemu ale zastanawia mnie to I02 oraz I03 chodzi o to, że ja jechałem nieprawidłową stroną jezdni ale o nieprawidłowym pasie nic nie wiem. O to chciałbym się tylko zapytać być może się mylę. 

Edytowane przez Iveekyy
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Iveekyy zmienił tytuł na [ even1g] [Iveekyy]

@eveN1g 

Co do I02 - jazda nieprawidłową stroną jezdni odnosi się do jazdy pod prąd, I03 jazda nieprawidłowym pasem - jak dobrze wiadomo, obowiązuje nakaz jazdy prawym pasem, więc jeśli za długo zajmujesz lewy, otrzymasz mandat z tym powodem.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam Police Officer II eveN1g.

A więc to co napisałeś wszystko się zgadza sprostując: zacząłem jechać za tobą już na giełdzie lecz się nie zatrzymywałeś i nie zdążyłem puścić binda. Dopiero jak byliśmy w Fort Carson to się zatrzymałeś, tak poddałem Ciebie bo nie miałem pojęcia czy ty uciekałeś czy mnie nie widziałeś. Potem się spytałem czy chcesz mandat czy jaila (nie dałem Ci za ucieczke), a więc 3 razy pisałem i mi nie odpisywałeś lub odpisywałeś cytuję "no upomnienie bym chciał" no to widzisz, ja całego dnia nie mam wysłuchiwać co ty chcesz a czego nie chcesz, więc zawiozłem Cię do jaila i wsadziłem na 20m za takie wybryki. Tyle ode mnie, jeżeli dalej masz jakiś problem to mogę wkleić logi gdzie mi nie odpisujesz na pytanie 3 razy. Pozdrawiam. //właśnie przeczytałem, że ty piszesz skargę dlatego, że Ciebie nie puściłem, pozwól że nie skomentuje...

Edytowane przez eveN1g
Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, eveN1g napisał:

Witam Police Officer II eveN1g.

A więc to co napisałeś wszystko się zgadza sprostując: zacząłem jechać za tobą już na giełdzie lecz się nie zatrzymywałeś i nie zdążyłem puścić binda. Dopiero jak byliśmy w Fort Carson to się zatrzymałeś, tak poddałem Ciebie bo nie miałem pojęcia czy ty uciekałeś czy mnie nie widziałeś. Potem się spytałem czy chcesz mandat czy jaila (nie dałem Ci za ucieczke), a więc 3 razy pisałem i mi nie odpisywałeś lub odpisywałeś cytuję "no upomnienie bym chciał" no to widzisz, ja całego dnia nie mam wysłuchiwać co ty chcesz a czego nie chcesz, więc zawiozłem Cię do jaila i wsadziłem na 20m za takie wybryki. Tyle ode mnie, jeżeli dalej masz jakiś problem to mogę wkleić logi gdzie mi nie odpisujesz na pytanie 3 razy. Pozdrawiam. //właśnie przeczytałem, że ty piszesz skargę dlatego, że Ciebie nie puściłem, pozwól że nie skomentuje...

3 razy pisałem i mi nie odpisywałeś lub odpisywałeś cytuję "no upomnienie bym chciał" no to widzisz, ja całego dnia nie mam wysłuchiwać co ty chcesz a czego nie chcesz, więc zawiozłem Cię do jaila i wsadziłem na 20m za takie wybryki.

Oj cytowanie też nie za dobrze Ci idzie...   ''Upomnienie raczej bym prosił Panie władzo''- to już bardziej. Ja dobrze wiem, że to nie koncert życzeń ale halo? Potraktowałeś mnie jak jakiegoś ostatniego śmiecia czy nie wiem co. Piszę do Ciebie ty masz to w ch**ju za przeproszeniem. Nie wiem co ja ci takiego strasznego zrobiłem żeby mnie tak traktować. Ja oczywiście też nie jestem bez winy jechałem pod prąd itd. ale to już kij z tym myślałem, że na tym serwerze da się jeszcze jakoś porozmawiać z kimś jak człowiek z człowiekiem ale chyba się myliłem. 

właśnie przeczytałem, że ty piszesz skargę dlatego, że Ciebie nie puściłem, pozwól że nie skomentuje...  ( Posiadasz taką umiejętność jaką jest czytanie ze zrozumieniem XD?) 

A pozwól, że ja skomentuje sam temat jak i treść skargi mówi o twoim podejściu do innych graczy ( w tym przypadku do mnie), nie o tym, że chciałem żebyś mnie puścił (XD)  może myślisz, że będąc  w lspd czy jak to się tam teraz nazywa możesz przysłowiowe ''wszystko'' tak jednak nie jest przynajmniej nie powinno. Kończąc tą wypowiedź zapraszam Cię ładnie do ponownego przeczytania tym razem dokładnego mojej skargi.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, eveN1g napisał:

Dopiero jak byliśmy w Fort Carson to się zatrzymałeś, tak poddałem Ciebie bo nie miałem pojęcia czy ty uciekałeś czy mnie nie widziałeś.

Czy zostało zgłoszone 10-60?

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy